1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. Twój własny smart dom na wyciągnięcie ręki. Poznaj szczegóły promocji smart cashback na wybrane urządzenia AGD Samsung

Twój własny smart dom na wyciągnięcie ręki. Poznaj szczegóły promocji smart cashback na wybrane urządzenia AGD Samsung

(Fot. Materiały prasowe)
(Fot. Materiały prasowe)
Chcesz stworzyć prawdziwie inteligentny dom, dzięki któremu Twoje codzienne obowiązki będą łatwiejsze, a ty będziesz mieć więcej czasu na przyjemności? Wystartowała właśnie promocja cashback na wybrane urządzenia AGD Samsung, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Dobierz urządzenia do swoich potrzeb!

Kto choć raz remontował lub projektował od zera mieszkanie ten wie, że o największy ból głowy potrafi przyprawić wybór odpowiedniego sprzętu AGD. Każde urządzenie powinno spełniać nasze oczekiwania indywidualnie, a równocześnie - tak pod kątem technologicznym, jak i estetycznym - korespondować z resztą wyposażeniu domu. Samsung wychodzi naprzeciw obydwu, a w pakiecie dorzuca innowacyjne rozwiązania AI Energy Mode, które odczuwalnie ułatwią codzienne obowiązki.

AI Energy Mode: oszczędzaj z głową i w dobrym guście

Dzięki wykorzystaniu technologii AI Energy Mode, lodówki, pralki i zmywarki Samsung są teraz bardziej efektywne niż kiedykolwiek wcześniej. Lodówka, wyposażona w moduł Wi-Fi, uczy się twoich nawyków użytkowania, optymalizując swoje działanie w celu oszczędzania energii nawet do 15%. To tak, jakby 7 tygodni w roku zupełnie nie zużywała energii (sic!). Jeszcze większe wrażenie pod kątem energooszczędności robią zmywarki z oferty marki Samsung oraz Pralka Bespoke AI™ z technologią AI EcoBubble™. Tryb AI Energy może być używany z 6 cyklami: intensywnym, ekspresowym, extra cichym, garnki i patelnie, plastik i auto, a jego zastosowanie pozwala na ograniczenie wykorzystania energii aż o - uwaga - 70%. Wystarczy, że swoje nowo nabyte urządzenia podłączycie do łatwej w obsłudze aplikacji SmartThings. Monitoruje ona, a co ważniejsze prognozuje zużycie prądu, umożliwiając precyzyjną kontrolę nad jej poborem.

Smart dom, smart promocja cashback

Lodówka, zmywarka i pralka to tylko kilka przykładów urządzeń, na bazie których możesz stworzyć swój własny smart home. Teraz warto mieć to w pamięci tym bardziej, że właśnie wystartowała absolutnie spektakularna promocja z cyklu cashback. Korzystając z niej, otrzymasz częściowy zwrot poniesionych kosztów w wysokości nawet 6 tys. zł. Już wyjaśniamy, jak to zrobić.

Kup wybrane produkty smart AGD Samsung i podziel się opinią o zakupionym urządzeniu. Opinia powinna być opublikowana w momencie zgłoszenia i zawierać odpowiednie oznaczenia hasztag #PromocjaSamsungCashbackAGD oraz #OpiniaZaCashbackwPromocji. Następny krok to rejestracja na stronie producenta. I voilà - teraz pozostaje już tylko odebrać zwrócone pieniądze na swoim koncie.

Organizatorem promocji jest Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. Promocja trwa od 9 kwietnia do 3 czerwca 2024 r. lub do wyczerpania puli zwrotów. Warunkiem wzięcia udziału jest zakup urządzeń lub zestawów urządzeń Samsung u jednego sprzedawcy za minimalną łączną wartość zakupu określoną w regulaminie promocji oraz opublikowanie opinii. 6000 zł jest wartością maksymalną zwrotu przy zakupie wybranych produktów AGD Samsung u jednego sprzedawcy. Lista urządzeń biorących udział w promocji, wartości poszczególnych zwrotów oraz szczegóły i ograniczenia promocji na SmartPromocja.samsung.pl


Regulamin i szczegóły promocji znajdują się na stronie: Bądź SMART i zyskaj do 6000 zł zwrotu! | Samsung Polska

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze