1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. Kobiecość wpisana w koło. Goldenmark prezentuje modułową kolekcję biżuterii Geometrik

Kobiecość wpisana w koło. Goldenmark prezentuje modułową kolekcję biżuterii Geometrik

(Fot. A. Kozak)
(Fot. A. Kozak)
Zobacz galerię 5 zdjęć
Geometrik to ukłon w stronę współczesnych kobiet, które nieustannie poszukują nowej, lepszej wersji siebie. Projekty autorstwa Joanny Stachowiak dla marki Goldenmark są pełne ukrytych znaczeń. Najważniejszy jest w nich motyw koła – symbol odrodzenia, uniwersalności i symetrycznej równowagi w naturze. Za kropkę nad „i” robi zaś hipnotyzujący intensywną zielenią agat – symbol bogactwa i długiego, udanego życia.

„Inspiracją do stworzenia tej kolekcji były kobieta i jej moc samostanowienia. Jej marzenia, a co najważniejsze: jej komfort.” - opowiada nam Joanna Stachowiak, projektantka kolekcji Geometrik.

(Fot. A. Kozak) (Fot. A. Kozak)

Tę siłę i wielowymiarowość kobiecej natury czuć tutaj już na pierwszy rzut oka. Naszyjniki, kolczyki, zawieszki, bangle oraz pierścionki z najnowszej linii marki Goldenmark są ponadczasowe i zarazem nietuzinkowe, a z uwagi na modułowy charakter kolekcji, mogą być stylizowane solo lub w różnorodnych zestawieniach.

(Fot. A. Kozak) (Fot. A. Kozak)

Będą pasować każdemu. Na co dzień i na specjalne okazje. Wystarczy kilka ruchów, by złotą klasykę wzbogacić o wyraziste elementy, które podkreślą wieczorowy charakter stylizacji. W świecie kolekcji Geometrik zawieszki mogą odmienić naszyjnik i dać nowe oblicze kolczykom. Tym samym stają się efektownym uzupełnieniem dowolnej stylizacji. To klasyka, która się nie nudzi.

(Fot. A. Kozak) (Fot. A. Kozak)

Kolekcja powstała w niewielkich, włoskich i polskich manufakturach. Podstawą biżuterii jest złoto w trzech kolorach – tradycyjnym, żółtym, a także białym oraz różowym. Dzięki pieczołowitej pracy rzemieślników elementy Geometrik charakteryzują się nie tylko niepowtarzalnym pięknem, ale też mechaniczną wytrzymałością i wysoką jakością. Dlatego zachwycają i zachowują wartość przez lata.

(Fot. A. Kozak) (Fot. A. Kozak)

Kolekcja ta – choć osadzona w tradycji najlepszego, precyzyjnego jubilerstwa – zawiera opatentowane rozwiązania, które są unikatowe na rynku biżuterii. Weźmy chociażby innowacyjne zapięcie naszyjnika: odporne na niekontrolowane rozpięcie, a przy tym wyjątkowo wygodne w użyciu. „Jestem miłośniczką technologii i stosuję ją w moich projektach. Przykładem mogą być laserowe zdobienia, tkanie ręczne jedwabiu ze złotem czy brak widocznych zapięć w bransoletkach. Technologia jest geniusze komfortu.” - uzupełnia Joanna Stachowiak.

(Fot. A. Kozak) (Fot. A. Kozak)

Nową, modułową kolekcję biżuterii Geometrik można zobaczyć i kupić w salonach Goldenmark w kilkunastu miastach w Polsce oraz w sklepie internetowym pod adresem: https://goldenmark.com/pl/kolekcja-geometrik. Warto zajrzeć też na Instagram oraz Facebooka marki.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze