1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. Jak osiągnąć równowagę organizmu w zabieganym świecie? System ageLOC® TRME Body Balance pomoże wam w osiągnięciu prawidłowej wagi, wspieraniu zdrowych nawyków i poprawie dobrego samopoczucia

Jak osiągnąć równowagę organizmu w zabieganym świecie? System ageLOC® TRME Body Balance pomoże wam w osiągnięciu prawidłowej wagi, wspieraniu zdrowych nawyków i poprawie dobrego samopoczucia

(Fot. Materiały prasowe)
(Fot. Materiały prasowe)
W codziennym wirze obowiązków łatwo stracić głowę. Nagromadzenie różnorodnych wyzwań sprawia, że szeroko definiowane dbanie o siebie staje się luksusem, na który nie mamy czasu. Jak znaleźć równowagę między życiem zawodowym, rodzinnym i odpowiednią dawką self care’u? Odpowiedzią jest nowa gama produktów ageLOC® TRME Body Balance System od marki Nu Skin. To innowacyjny system, który dostosowuje się do twoich potrzeb, pomagając odzyskać dobre samopoczucie, harmonię organizmu i pożądaną wagę.

Wyraźna poprawa jakości naszego życia nie musi być zadaniem trudnym i czasochłonnym. Wręcz przeciwnie. Zintegrowanie zdrowych nawyków codziennej rutyny bez nadmiernego wysiłku i bez konieczności rezygnacji z przyjemności jest możliwa. Tradycyjne podejście do dbania o zdrowie czy sylwetkę nie uwzględnia jednak indywidualnych potrzeb oraz preferencji. I tu pojawia się ageLOC® TRME Body Balance System – system stworzony zarówno z myślą o kobietach, jak i mężczyznach, którzy pragną spersonalizowanego i elastycznego podejścia do prowadzenia zdrowego stylu życia. Oferuje on szeroką gamę produktów wspierających różne aspekty funkcjonowania naszego organizmu. Poznajcie bliżej produkty, które pomogą wam w osiągnięciu holistycznego dobrostanu.

REALMe: wsparcie dla wątroby i wymarzonej sylwetki1,2

(Fot. Materiały prasowe) (Fot. Materiały prasowe)

Suplement TRME REALMe z linii ageLOC TRME nakierowany jest na wspieranie kondycji wątroby i zapobieganie gromadzeniu się tłuszczu rozkładanego przez wątrobę2. TRME REALMe, bo o nim mowa, to zaawansowany suplement diety w formie kapsułek (zaleca się przyjmowanie dwóch kapsułek dziennie w trakcie posiłku). Jego unikalna formuła opiera się na trzech głównych składnikach pochodzenia roślinnego: wyciągu z kurkumy, wyciągu z liści moringi olejodajnej oraz wyciągu z liści curry. Kurkuma, znana również jako ostryż długi, wspomaga rozkład tłuszczu przez wątrobę, co bezpośrednio ułatwia utrzymanie zdrowej wagi. Ten zaawansowany suplement diety w postaci kapsułek zaleca się przyjmowanie dwóch kapsułek dziennie podczas posiłku.

INNERNu: wspomaganie procesów trawienia i detoksykacji1,3

(Fot. Materiały prasowe) (Fot. Materiały prasowe)

Zaprojektowany w formie wygodnych kapsułek suplement diety TRME INNERNu stworzono z myślą o wspomaganiu procesów trawiennych i detoksykacji organizmu. Jego główne składniki, wyciąg z korzenia imbiru i wyciąg z liści karczocha, są znane przede wszystkim ze swoich właściwości wspomagających trawienie i detoksykację. Zapewniają prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego i znacząco poprawiają komfort trawienny. Dawkowanie i sposób przyjmowania kapsułek wygląda tu tak samo jak w przypadku preparatu opisanego powyżej, a jedno opakowanie pokryje trzydziestodniowe zapotrzebowanie organizmu.

MyGOAL: wsparcie dla utraty masy ciała4

(Fot. Materiały prasowe) (Fot. Materiały prasowe)

Unikalnym produktem z serii ageLOC, który wspiera kontrolę wagi i wysiłki związane z odchudzaniem w kontekście diety o ograniczonej wartości energetycznej, jest suplement TRME MyGOAL. Występuje w formie proszku pakowanego w saszetki, a jego skład bazuje na glukomannanie oraz witaminach C, B6 i B12. Tajemniczo brzmiący glukomannan w połączeniu z wodą tworzy po spożyciu wypełniający żołądek żel, co prowokuje uczucie sytości i zmniejszenie apetytu. Zawarte w recepturze witaminy z kolei mają istotne znaczenie dla utrzymania prawidłowego metabolizmu i podstawowych funkcji organizmu. Aby zaobserwować efekty, spożywajcie go 3 razy dziennie, na 15-20 minut przed posiłkiem.

MyEDGE: kontrola apetytu i utrzymanie wagi1,5

(Fot. Materiały prasowe) (Fot. Materiały prasowe)

Ostatnim suplemnetem z serii ageLOC® TRME, który warto poznać jest wegański i bezglutenowy TRME MyEDGE. Ten innowacyjny suplement diety skupia się na zapewnieniu równowagi organizmu poprzez kontrolę łaknienia. Jego unikalna formuła opiera się na trzech głównych składnikach: wyciągu z liści morwy białej, proszku karobowego i chromu. Wyciąg z liści morwy białej, tradycyjnie wykorzystywany w chińskiej medycynie, pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cukru we krwi oraz równowagi metabolicznej węglowodanów. Proszek karobowy, pochodzący z owoców drzewa karobowego, ogranicza uczucie głodu i zwiększa uczucie sytości. Chrom zaś pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu makroskładników oraz poziomu glukozy we krwi.

Suplement dostępny jest w formie proszku pakowanego w pojedyncze saszetki, co ułatwia jego stosowanie. Zaleca się spożywanie jednej saszetki dziennie, rozpuszczonej w 100 ml wybranego płynu, bezpośrednio przed lub w trakcie posiłku. Jako że “elastyczność” to jeden z motywów przewodnich serii, specyfik ten możecie również dodawać do ulubionych potraw lub napojów. Nic prostszego!

TRME M-Bars Chocolate: pyszna i zbilansowana przekąska dla zabieganych6

(Fot. Materiały prasowe) (Fot. Materiały prasowe)

Ostatnim, ale nie mniej istotnym produktem systemu ageLOC® TRME, są TRME M-Bars Chocolate - pyszne batony o smaku czekoladowym, które mogą zastąpić nawet dwa posiłki dziennie. Ta słodka przekąska może także przyczynić się do utrzymania wagi po utracie wagi lub pomóc w uzyskaniu tej pożądanej6. Każdy z nich dostarcza co najmniej 30% referencyjnych wartości spożycia witamin i minerałów. Co więcej, zawiera odpowiednią ilość węglowodanów i tłuszczu. Dzięki temu nie tylko zaspokajają głód, ale także dostarczają organizmowi niezbędnych składników odżywczych. Imponującą zawartość białka - aż 14 gramów - może przyczynić się również do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej, co wydaje się być czynnikiem szczególnie istotnym dla osób aktywnych fizycznie. My pokochałyśmy je jednak przede wszystkim z uwagi na wygodę jaką wprowadzają do naszej codzienności. Zabieramy je ze sobą wszędzie - do pracy, na trening czy w podróż. To idealne rozwiązanie dla zabieganych osób, które pragną zaspokoić głód w zdrowy sposób, bez konieczności sięgania po niezdrowe przekąski.

ageLOC TRME Weight Management Kit

Cały zestaw składa się ze wszystkich 5 produktów wymienionych powyżej, które mają różne korzyści, aby wspierać równowagę ciała i kontrolę wagi. Dodanie wszystkich produktów TRME do codziennej rutyny pozwala cieszyć się korzyściami płynącymi z każdego z nich w tym samym czasie.

(Fot. Materiały prasowe) (Fot. Materiały prasowe)

PS Wszystkie produkty są wegańskie i bezglutunowe, a co najważniejsze – naprawdę skuteczne. Przekonajcie się zresztą na własnej skórze. Zakupy zrobicie pod adresem www.nuskin.com

1 Oświadczenie wstrzymane.

2 Dzięki zawartości ostryżu długiego działanie zapobiegające gromadzeniu się tłuszczu jest połączone z likwidacją jego zapasów przez wątrobę.

3 Dzięki wyciągowi z korzenia imbiru (oświadczenie dotyczące trawienia) i wyciągowi z liści karczocha (oświadczenie dotyczące trawienia i detoksykacji).

4 Dzięki glukomannanowi. Korzystny wpływ uzyskuje się przy dziennym spożyciu 3 g glukomannanu w 3 dawkach po 1 g każda, przyjmując wraz z 1-2 szklankami wody, przed posiłkami oraz przy jednoczesnym stosowaniu diety o ograniczonym ładunku wartości energetycznym.

5 Proszek karobowy pomaga pohamować uczucie łaknienia.

6 Zastępowanie jednego posiłku w ciągu dnia posiłkiem zastępczym, w połączeniu z dietą o obniżonej wartości energetycznej, przyczynia się do utrzymania masy ciała po jej utracie, zastępowanie dwóch do jej utraty.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze