1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Sukces najnowszej kolekcji Evy Minge w Paryżu

Zobacz galerię 27 Zdjęć
W kultowej, XIX-wiecznej sali Imperialnej hotelu Westin odbył się kolejny pokaz Ewy Minge. Kolekcja inspirowana Jeziorem Łabędzim Czajkowskiego zgromadziła w Paryżu kilkuset wpływowych gości, w tym grupę wiernych klientów Haute Couture, m.in. wielbicielkę Ewy Mingę księżniczkę Burundii Esther Kamatari, oraz polską gwiazdę Małgorzatę Rozenek z mężem Radosławem Majdanem.

Pojawił się również polski milioner Józefa Wojciechowskiego - właściciel JW Constructions.

Kolekcję dokumentowało kilkudziesięciu reporterów, a w pierwszych rzędach zasiedli dziennikarze z całego świata. Wyjątkowa oprawa kolekcji oraz sam jej niezwykle eteryczny i wyjątkowy charakter zostały przyjęte ogromnym aplauzem. Niespodzianką dla wszystkich były baletnice baletu francuskiego, które rozpoczęły pokaz oraz towarzyszyły modelkom do końca tworząc unikatową oprawę. Już godzinę po pokazie relację zamieściło między innymi Le Figaro, a The New York Times nie szczędził słów zachwytu nad całością pokazu. W krótkim czasie pojawiło się mnóstwo publikacji w Chinach, Emiratach Arabskich, Hiszpanii, Francji, Rosji. Jesteśmy zaledwie dobę po pokazie a ilość publikacji i ich wydźwięk wskazują na sukces najnowszej kolekcji projektantki.

Polska premiera kolekcji odbędzie się już 8 września na tajemniczym weekendzie magii w Krynicy Górskiej, w hotelu Czarny Potok. Projektantka zapowiada, że pokaz ten jest tylko wstępem do styczniowego pokazu, który rozpocznie 30-lecie marki Eva Minge.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze