1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Premiera nowej luksusowej linii kosmetycznej dla skóry dojrzałej Excellage – InstitutEsthederm

fot. materiały prasowe
Zobacz galerię 4 Zdjęcia
W ubiegły wtorek 26 marca 2019 roku francuska marka dermokosmetyków InstitutEsthederm zorganizowała w Warszawie konferencję prasową, na której przedstawiona została nowa linia produktów pielęgnacyjnych do cery dojrzałej – Excellage.

W ubiegły wtorek 26 marca 2019 roku francuska marka dermokosmetyków InstitutEsthederm zorganizowała w Warszawie konferencję prasową, na której przedstawiona została nowa linia produktów pielęgnacyjnych do cery dojrzałej – Excellage, będąca luksusowym rytuałem odżywczym, u której podstaw leży przywrócenie komunikacji międzykomórkowej, niezbędnej do zachowania jędrnej skóry i młodzieńczego blasku. Nowa linia kierowana jest do dojrzałych kobiet, które chcą żyć w harmonii ze swoim wiekiem i szukają trwałych rozwiązań w świecie pielęgnacji.

Gęstość – odżywienie - rozświetlenie

Spotkanie rozpoczęło przywitanie gości przez przedstawicieli firmy NAOS Poland i marki InstitutEsthederm (Elżbieta Kicińska-Baran - Dyrektor Generalny NAOS Poland, Agnieszka Rzemińska - PR manager NAOS). Następnie kosmetolog i ekspert marki (Malwina Zasada – Training Manager InstitutEsthederm) wraz z przedstawicielką działu naukowego z Francji (MathildeLihoreau - Scientific Project Manager for NAOS) zaprezentowały nową gamę produktów do cery dojrzałej inspirowaną ekobiologicznym podejściem do pielęgnacji skóry.

Uczestnicy konferencji mieli przyjemność zapoznania i przetestowania nowych produktów, wśród których znalazły się: EXCELLAGE CREAM - głęboko odżywiający krem, przywracający gęstość i blask skórze dojrzałej, o otulającym, aksamitnym wykończeniu; niezwykle bogaty, odżywiający krem pod oczy EXCELLAGE EYE CARE ze specjalnym aplikatorem o zaokrąglonej końcówce ze stali chirurgicznej, poprawiający kontur oczu oraz głęboko odżywiające serum o bogatej konsystencji, przywracające gęstość i blask skórze dojrzałej - EXCELLAGE SERUM.

Nauka o doskonałości

Podstawą całej linii, tak jak wszystkich produktów marki Esthederm jest opatentowana przez biologów marki woda komórkowa Cellular Water, natomiast zupełną innowacją i sekretem działania Excellage jest obecność w ich składzie inteligentnego polisacharydu. Dzięki niemu komórki stymulowane są do produkcji nowego kolagenu, zwiększa się grubość naskórka i w efekcie poprawie ulega jędrność i rzeźba skóry. Inteligentny polisacharyd usprawnia również komunikację pomiędzy komórkami naskórka a skórą właściwą, której zaburzenie i osłabienie przyspiesza proces starzenia się skóry. Dzięki niemu komórki uczą się żyć na nowo.

Podczas spotkania przedstawiciele mediów dowiedzieli się jak powinna przebiegać aplikacja produktów pielęgnacyjnych, mogli przetestować kosmetyki na własnej skórze oraz zaznajomić się z przebiegiem holistycznego rytuału pielęgnacyjnego Excellage, która pojawi się w gabinetach kosmetycznych wraz z nową linią produktową.

Całe wydarzenie obyło się w butikowym wnętrzu Hotelu H15, które otulał wyjątkowy zapach nowej linii kosmetyków francuskiej marki InstitutEsthederm.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze