1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Belutti Jelly Eyewear-oprawki wagi lekkiej

Belutti Jelly Eyewear-oprawki wagi lekkiej

Materiały prasowe
Materiały prasowe
Marka Belutti zaprezentowała nową kolekcję oprawek okularowych Belutti Jelly Eyewear. Ultralekkie i elastyczne oprawki, wykonane są ze specjalnego materiału – grilamidu.

Kolekcja Belutti Jelly Eyewear to siedem modeli dostępnych w 21 różnych kombinacjach kolorystycznych. Belutti Jelly Eyewear przeznaczone są zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Każda oprawka to połączenie dwóch najmodniejszych kolorów sezonu: od mocnego pomarańczu, poprzez ciemną fuksję, po bardziej klasyczny granat. Oprawki Belutti Jelly Eyewear to unikalny design i zestawienie odważnych kolorów, które pozwolą każdemu na odrobinę ekstrawagancji.

</a>

Belutti Jelly Eyewear to kolekcja przeznaczona dla osób podążających za najnowszymi trendami. Swoją elastyczność i znikomą wagę, jedyne 14g, zawdzięczają wykonaniu z giętkiego i  wyjątkowo lekkiego grilamidu. Siedem modeli, dostępnych w trzech różnych kolorach, tworzy kolekcje 21 oprawek. Każda oprawka charakteryzuje się inną barwą zausznika i frontu, co powoduje niezwykłe ożywienie na twarzy i przykuwa uwagę. Nowa kolekcja to kształty zarówno prostokątne jak i zaokrąglone, które pasują do każdego typu urody.

„Projektując kolekcję Belutti Jelly Eyewear staraliśmy się stworzyć modele dla osób w każdym przedziale wiekowym. Proponujemy kolory zarówno odważne i ekstrawaganckie, jak i klasyczne, biznesowe” – mówi Zuzanna Ziętek, stylistka marki Belutti.

W tych okularach będziesz czuć się wyjątkowo!

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze