1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Elegancja i kobiecość w kolekcji Riny Cossack

Elegancja i kobiecość w kolekcji Riny Cossack

RINA COSSACK www.rinacossack.com  Photos: Magda Lewanowicz & Adam Lewanowicz www.lewanowicz.pl
RINA COSSACK www.rinacossack.com Photos: Magda Lewanowicz & Adam Lewanowicz www.lewanowicz.pl
Kolekcja marki Riny Cossack na sezon Jesień/Zima 2011 to kontynuacja niezwykłych połączeń kolorów, które stają się znakiem rozpoznawczym projektantki.

Powrót do klasycznej a zarazem nowoczesnej elegancji dzięki użyciu najszlachetniejszych i najdoskonalszych tkanin. Miękkie kaszmiry, wełny oraz delikatne jedwabne muśliny to definicja współczesnego luksusu.

</a>

Projektantka tworząc kolekcję inspirowała się niezwykłymi kolorami oceanicznej głębi i blaskiem szlachetnych kamieni takich jak szmaragdy, szafiry czy topazy. Ciemny turkus, czerń, granat na zasadzie kontrastu wydobywają intensywność szlachetnej barwy miodu oraz rudości. Piaskowy beż, to z kolei doskonałe tło dla zdecydowanej, intensywnej zieleni. Płynne linie wody znalazły odzwierciedlenie w kroju zwiewnych, jedwabnych kreacji - momentami transparentnych jak mgła. Nawet wełniane sukno w rękach utalentowanej projektantki nabrało niezwykłej lekkości i kształtu fal.

Paleta barw zaczerpnięta z natury doskonale otula kobiecą sylwetkę tworząc indywidualny styl. Podkreśla i wydobywa charakter każdej z pań, nadając niezwykle eleganckiego i wytwornego wyglądu.

Kolekcja idealna na wyjątkowe okazje...dla wyjątkowych, pewnych siebie kobiet.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze