1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Bransoletka, która pomaga

Zbliżają się Mikołajki - dzień w którym lubimy obdarowywać bliskie nam osoby. Planując prezenty, warto pomyśleć także o tych potrzebujących… Marka Lemoniq, we współpracy z Polską Akcją Humanitarną stworzyła unikalną kolekcję bransoletek z zawieszką Pajacyka.

Każdy sprzedany produkt to jeden posiłek dla głodnego dziecka. Zakup jednej bransoletki to prezent dla dwóch osób, radość z otrzymania pięknej biżuterii oraz uśmiech na twarzy dziecka. Specjalna kolekcja biżuterii artystycznej, z dołączonym symbolem akcji - zawieszką Pajacyka, została stworzona na potrzeby współpracy z Polską Akcją Humanitarną.

Na co dzień często robimy nieprzemyślane zakupy, nie interesuje nas kraj pochodzenia danego produktu, proces powstawania i stopień dbałości o środowisko. Wychodząc naprzeciw świadomemu konsumpcjonizmowi postanowiliśmy zaprojektować bransoletki, które z jednej strony będą świetnym i modnym gadżetem, z drugiej jednak będą swoistą cegiełką w czynieniu dobra. Każdy kupiony bowiem produkt z Pajacykiem wzbogaca konto akcji o 2,50 PLN - równowartość jednego ciepłego posiłku dla dziecka.

Bransoletki występują w kilkunastu kombinacjach kolorystycznych. Do akcji przyłączyły się także znane blogerki:  Maffashion, Panna Lemoniada, Jestem Kasia, Honorata Skarbek, Cajmel oraz The Adamant Wanderer, które swoją popularność postanowiły wykorzystać również do promowania szczytnych akcji charytatywnych.  Dołączysz do nich?

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze