1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Bransoletka, która pomaga

Bransoletka, która pomaga

Zbliżają się Mikołajki - dzień w którym lubimy obdarowywać bliskie nam osoby. Planując prezenty, warto pomyśleć także o tych potrzebujących… Marka Lemoniq, we współpracy z Polską Akcją Humanitarną stworzyła unikalną kolekcję bransoletek z zawieszką Pajacyka.

Każdy sprzedany produkt to jeden posiłek dla głodnego dziecka. Zakup jednej bransoletki to prezent dla dwóch osób, radość z otrzymania pięknej biżuterii oraz uśmiech na twarzy dziecka. Specjalna kolekcja biżuterii artystycznej, z dołączonym symbolem akcji - zawieszką Pajacyka, została stworzona na potrzeby współpracy z Polską Akcją Humanitarną.

Na co dzień często robimy nieprzemyślane zakupy, nie interesuje nas kraj pochodzenia danego produktu, proces powstawania i stopień dbałości o środowisko. Wychodząc naprzeciw świadomemu konsumpcjonizmowi postanowiliśmy zaprojektować bransoletki, które z jednej strony będą świetnym i modnym gadżetem, z drugiej jednak będą swoistą cegiełką w czynieniu dobra. Każdy kupiony bowiem produkt z Pajacykiem wzbogaca konto akcji o 2,50 PLN - równowartość jednego ciepłego posiłku dla dziecka.

Bransoletki występują w kilkunastu kombinacjach kolorystycznych. Do akcji przyłączyły się także znane blogerki:  Maffashion, Panna Lemoniada, Jestem Kasia, Honorata Skarbek, Cajmel oraz The Adamant Wanderer, które swoją popularność postanowiły wykorzystać również do promowania szczytnych akcji charytatywnych.  Dołączysz do nich?

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze