1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Wiosenna kolekcja Wittchen

Wiosenna kolekcja Wittchen

Zobacz galerię 5 Zdjęć
Akcent kolorystyczny na wiosnę to podstawa. W WITTCHEN znajdziemy dwie wyróżniające się barwy – szmaragd i makową czerwień.

Pierwszy najłatwiej wypada w połączeniu z szarościami, drugi z beżami i wyblakłym złotem. Delikatne balerinki wykonane z miękkiej włoskiej skóry w odważnej barwie to trafiona plama, na którą wszyscy możemy sobie pozwolić.

WITTCHEN proponuje jednak pójść krok dalej i podsuwa torebki w kwiaty do zestawu dla odważnych. Motyw kwiatowy został nałożony na całość torebki i pokryty lakierem, dzięki temu kolory są bardzo wyraźne i żywe. Temat zaczerpnięto z bujnej roślinności polskiego lata – na torebkach znajdziemy liście bluszczu, niebieskie kwiaty niezapominajek, białe margerytki i kwiaty jabłoni oraz magnolie. Każda z torebek przedstawia inną odsłonę wiosny i lata – od pierwszych zwiastunów wiosny w barwach zieleni i granatu, poprzez pełnię lata w ciepłych odcieniach żółci, pomarańczy i czerwieni, a kończąc na brązowych i brzoskwiniowych barwach końca lata. Charakterystyczne dla tej linii wykończenie ze skóry w kolorze naturalnego brązu oraz delikatnie popękany lakier sprawiają, że torebki są delikatne i subtelne.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze