1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Piękno nie ma wieku, nawet na czerwonym dywanie

Andie MacDowell podczas 74.Festiwalu Filmowego w Cannes zachwyciła naturalną urodą. (Fot. materiały prasowe L'Oreal Paris)
Festiwal Filmowy w Cannes to nie tylko przegląd najciekawszych produkcji filmowych. To także okazja do podziwiania największych gwiazd ekranu, które, krocząc po czerwonym dywanie, mają coraz częściej do pokazania nie tylko zjawiskowe kreacje.

Andie MacDowell skradła show 74. Festiwalu Filmowego w Cannes. Oszałamiająco piękna, z burzą siwych włosów i czerwienią na ustach wzbudziła zachwyt nie tylko fotoreporterów i fanów, ale także rzeszy kobiet. 63-letnia aktorka emanowała nie tylko naturalnością i pogodą ducha, ale także, a może przede wszystkim, pewnością siebie.

Andie MacDowell (Fot. materiały prasowe L'Oreal Paris)

Andie MacDowell od dawna podkreśla w wywiadach, że nie zamierza poddawać się operacjom plastycznym i akceptuje naturalne procesy związane z upływem czasu. Świetną sylwetkę i naturalnie siwiejące włosy umiejętnie wyeksponowała, również dzięki odpowiedniemu doborowi kreacji - na wieczorze inauguracyjnym wystąpiła w sukience Prady wyszywanej kryształowymi aplikacjami, a następnego dnia w tubie Versace z nutami szarości.

Andie MacDowell (Fot. materiały prasowe L'Oreal Paris)

Do odnalezienia pewności siebie i manifestacji własnej definicji kobiecości zachęca swoją postawą również inna wielka gwiazda kina. Helen Mirren pojawiła się na czerwonym dywanie w sukni Dolce&Gabbana i śnieżnobiałym koku. Promienna i silna – pełna mocy, którą daje tylko akceptacja siebie.

Helen Mirren (Fot. materiały prasowe L'Oreal Paris)

Obie aktorki to ambasadorki marki L'Oréal Paris, więc o to, aby w świetle reflektorów czuły się swobodnie, zadbali najlepsi makijażyści pod przewodnictwem artystki wśród wizażystek Val Garland, Global Make Up Director L'Oréal Paris.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze