1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda
  4. >
  5. Wyraź miłość do Mamy z Vezzi

Wyraź miłość do Mamy z Vezzi

Fot. Materiały partnera
Fot. Materiały partnera
26 maja, Dzień Matki jest szczególną datą w kalendarzu. Tego dnia wyrażamy szacunek i miłość do swojej mamy, a także podziękowanie za troskę, jaką obdarzała nas przez długie lata. Doskonałym prezentem z tej okazji będzie biżuteria. Tak, jak mama - wyjątkowa i niepowtarzalna.

Fot. Materiały partnera Fot. Materiały partnera

Fot. Materiały partnera Fot. Materiały partnera

Biżuteria w piękny i prosty sposób oddaje nasze emocje. Jej symbolika nawiązuje do najbardziej wzniosłych uczuć, takich jak miłość, wdzięczność, czułość i troska. Jest metaforą najpiękniejszych życzeń. Wśród nowości Vezzi znajdziemy biżuterię specjalnie dedykowaną Dniu Matki. Mamy gustujące w prostocie możemy obdarować delikatnymi kolczykami z uniwersalnym motywem serca. Dmuchane serca z kolei zachwycą panie preferujące wyraziste ozdoby. Vezzi zapewnia nam podobny wybór, jeśli chodzi o naszyjniki. Uroczym dodatkiem będzie zawieszka z wygrawerowaną deklaracją naszego oddania i miłości, w formie koła z grawerem i ażurem w kształcie serca lub z ponadczasowym symbolem nieskończoności. Naturalne uzupełnienie takiego prezentu to pierścionek z serduszkami, mający możliwość regulacji i dopasowania do rozmiar palca.

Fot. Materiały partnera Fot. Materiały partnera

Nasze ciepłe uczucia do bliskiej sercu osoby, jaką jest mama pięknie wyrażą także kamienie. Vezzi oferuje wybór naszyjników z ametystem, kryształem górskim, opalem, cytrynem, agatem czy kamieniem księżycowym – w zależności od upodobań. Można je łączyć z bransoletkami, kolczykami i pierścionkami w piękne i spektakularne komplety.

Fot. Materiały partnera Fot. Materiały partnera

Prezent na Dzień Matki w formie eleganckiej biżuterii Vezzi, produkowanej ze stali szlachetnej i powlekanej 14 – karatowym złotem będzie cieszył nasze mamy na co dzień i przez długie lata, przypominając o niezwykłej rodzinnej więzi.

www.vezzi.pl

www.facebook.com/vezzipl

www.instagram.com/vezzi.pl

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze