1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Podcasty
  4. >
  5. Podcast „Przerwa na kawę z Kasią Miller”, odc. 8: Marilyn Monroe – w niewoli seksapilu

Podcast „Przerwa na kawę z Kasią Miller”, odc. 8: Marilyn Monroe – w niewoli seksapilu

Katarzyna Miller, Joanna Olekszyk (Fot. Robby Cyron)
Katarzyna Miller, Joanna Olekszyk (Fot. Robby Cyron)
Popularnością dorównuje jej chyba tylko Mona Lisa. O Marilyn Monroe znów jest głośno – 60 lat od jej śmierci. Dziś premiera filmu „Blondynka” Andrew Dominika, opartego na właśnie wznowionej książce Joyce Carol Oates. Niedawno wznowiono też książkę „Bogini. Tajemnice życia i śmierci Marilyn Monroe” dziennikarza śledczego Anthony'ego Summersa, na podstawie której powstał film dokumentalny Netflixa „Tajemnice Marilyn Monroe: Nieznane nagrania”. Pierwszy film skupia się na jej głodzie miłości, drugi – na życiu erotycznym. A gdzie leży prawda o boskiej MM? Czy była ofiarą swojego seksapilu, czy też wykorzystywała go, by walczyć o swoje? W jakim stopniu był przejawem jej dobrej relacji z ciałem, a w jakim efektem bycia molestowaną w dzieciństwie? Jak takie traumatyczne wydarzenia odbijają się na naszym dalszym życiu? 

Zwierciadło zaprasza na:

Podcast „Przerwa na kawę z Kasią Miller”, odc. 8: Marilyn Monroe – w niewoli seksapilu

udostępnij

„Przerwa na kawę z Kasią Miller” to cykl podcastów, w których Joanna Olekszyk, redaktor naczelna „Zwierciadła”, rozmawia z psycholożką i psychoterapeutką Kasią Miller.

Wszystkich podcastów z serii „Przerwa na kawę z Kasią Miller” możecie słuchać także na Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts oraz YouTube.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze