1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Psychologia
  4. >
  5. Prezent L'OCCITANE dla czytelników magazynu Zwierciadło

Prezent L'OCCITANE dla czytelników magazynu Zwierciadło

Zapraszamy Czytelniczki i Czytelników Zwierciadła do najbliższego sklepu L'OCCITANE. Z wypełnioną Karta Klienta (znajdziecie ją w czerwcowym numerze Zwierciadła), odbiorą Państwo w prezencie kultowy krem do rąk L'OCCITANE z masłem shea 30 ml! Przynosząc ten numer Zwierciadła otrzymują Państwo ponadto 20% rabat na jednorazowe zakupy!

Co 5 sekund gdzieś na świecie kupowany jest kolejny krem do rąk shea!

Niewykle odżywcza formuła kremu do rąk L’OCCITANE w naturalny sposób pielęgnuje i rozpieszcza skórę dłoni, nie pozostawiając tłustej warstwy

Niezawodnym sposobem na gładkie, powabne dłonie jest krem, który zarazem głęboko odżywia skórę i zapewnia jej ochronę. Unikalna formuła z wysoką zawartością masła shea, pochodzącego z dostaw z certyfikatem Sprawiedliwego Handlu, sprawia, że krem do rąk z masłem shea L’OCCITANE szybko wnika w skórę, zapewniając natychmiastowe nawilżenie i ochronę.

Miód, wyciąg z migdała i olejek kokosowy wspomagają proces nawilżenia, zaś olejki eteryczne z kwiatów ylang-ylang i jaśminu nadają kremowi właściwości relaksujących.

Krem  z masłem shea L’OCCITANE należy nakładać na dłonie codziennie przez cały rok. Za każdym razem, gdy  skóra staje się sucha i ścignięta dobroczynne działanie kremu z masłem shea przywróci jej gładkość i sprawi, że staną się znów delikatne w dotyku.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze