1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks

Przygotuj stół do… seksu!

123rf.com
123rf.com
Walentynki już za nami. No właśnie, po romantycznym wieczorze zostało tylko słodkie wspomnienie.

Wróciliśmy do codziennej monotonii. Niedobrze. Temperaturę w związku należy podgrzewać 365 (a w 2012 nawet 366!) dni w roku, a nie tylko od święta. Jak to zrobić? Najlepiej zacząć od… kolacji, która zapoczątkuje upojną noc kochanków. Jakie składniki powinny znaleźć się na stole, by otworzyć serce ukochanego?

Zanim wybiorę się po zakup odpowiednich produktów, przygotowuję kartkę papieru i ołówek i dzwonię do eksperta jedzeniowego portalu Zwierciadlo.pl  - Nakarmionej Stareckiej. Uprzedzam koleżankę, że to sprawa najwyższej rangi, więc liczę na jej pomoc. Basia bez chwili namysłu przychodzi z odsieczą.

- Kochana, ostrygi z szampanem! Już samo siorbanie ich jest zmysłowe!- rozpoczyna. – Ale należy podać je z chlebkiem razowym.

Jest pierwsza rada. Zadowolona, notuję podpowiedź koleżanki, ale chcę coś jeszcze.

- Poza tym proponuję grillowany bakłażan z marynowanym tofu! – Starecka wie, co mówi. Bakłażan to bezapelacyjnie afrodyzjak, a tofu działa na męską potencje.

Lista produktów się powiększa, ale czuję jeszcze niedosyt i proszę o kolejny przepis.

- Jeśli oboje lubicie awokado, to polecam zjeść je z krewetkami lub serem pleśniowym . Istny raj! (Nie mogę się doczekać wieczornej kolacji, a Basia ciągnie dalej). - Marta, o mało co bym zapomniała, kup też szparagi, koniecznie!

Uwielbiam szparagi, mój chłopak również, więc to kolejny świetna podpowiedź. Po chwili pytam Starecką, w jaki sposób najlepiej je zaserwować. Ekspertka od razu podaje recepturę. – No wiesz, sposobem Jamiego Olivera: z jajkiem na miękko, w którym można sobie zmysłowo zanurzyć twardego szparaga. Już czuję, że to będzie hit!

Po rozmowie wszystko wiem. Z listą zakupów śmiało wybieram się do sklepu. Kolację przygotuję zgodnie z radami Stareckiej, a co z deserem? Tym zajmę się sama! Jestem pewna - kochanek będzie zachwycony!

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze