1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zdrowie
  4. >
  5. Maria Rotkiel - dlaczego wybrałam naturalne leczenie dla mojego dziecka

Maria Rotkiel - dlaczego wybrałam naturalne leczenie dla mojego dziecka

Homeopatia staje się coraz popularniejsza na świecie i w Polsce. Doceniana jest również przez wielu znanych ludzi i artystów. Dzieje się tak dzięki temu, że coraz większą wagę przywiązujemy do zdrowia i jakości naszego życia. Homeopatia w naturalny sposób wspiera siły organizmu. Leki homeopatyczne nie wywołują skutków ubocznych i mogą być stosowane przez maleńkie dzieci i ludzi starszych. Leki te działają skutecznie zarówno w stanach ostrych, nagłych, jak i w chorobach przewlekłych.

Maria Rotkiel, która zaufała homeopatii, gdy urodził się jej syn, opowiada nam o swojej przygodzie:

Jak wiele maluszków miał problemy z brzuszkiem i częste kolki spędzały sen z powiek całej rodziny. Lekarze bagatelizowali problem i powtarzali „To naturalne, za jakiś czas powinno minąć”, ale nie mijało, a cała rodzina była coraz bardziej niewyspana i zmęczona. Jak każda mama chciałam jak najszybciej pomóc swojemu maleństwu, a przyznam szczerze, że sama również marzyłam o spokojnej nocy bez płaczu i nerwów. W końcu zdecydowałam się na konsultacje u lekarza homeopaty i to była najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć. Po raz pierwszy zostałam cierpliwie wysłuchana. Pani doktor, po wnikliwym wywiadzie i dokładnych badaniach, uspokoiła nas, że synek jest zdrowy, ale nie zbagatelizowała mojego niepokoju. Rozumiała moje obawy i cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania. Wytłumaczyła mi, na czym polega problem kolek i przepisała lek homeopatyczny. Od razu zyskała nasze zaufanie i sympatię dzięki profesjonalnemu podejściu, cierpliwości, wnikliwości i miłemu sposobowi bycia. Do zastosowania tej metody przekonał mnie również fakt, że leki homeopatyczne są bezpieczne i nie mają żadnych skutków ubocznych. Przede wszystkim mogą być przyjmowane przez bardzo małych pacjentów, często w sytuacjach, gdy tradycyjna farmakoterapia nie daje żadnej alternatywy. Spróbowaliśmy i na efekty nie trzeba było długo czekać. Po dwóch tygodniach problem kolek minął, a cała rodzina odetchnęła z ulgą. Od tego czasu nie tylko mój synek, lecz także ja i mój partner z zaufaniem i przekonaniem korzystamy z homeopatii i możemy zapewnić, że jest to naprawdę skuteczna metoda leczenia. Polecam ją wszystkim rodzicom.

Homeopatia jest formą terapii, która jest świetnie znana od ponad dwustu lat i stosowana na całym świecie. Leki homeopatyczne zawierają wyłącznie naturalne składniki pochodzenia roślinnego, zwierzęcego oraz mineralnego.

Leki homeopatyczne są stosowane na szeroką skalę w wielu krajach Unii Europejskiej, między innymi we Francji, Niemczech czy Wielkiej Brytanii, gdzie oficjalnym lekarzem brytyjskiej rodziny królewskiej jest dr Peter Fisher – dyrektor kliniczny i dyrektor ds. badań w Królewskim Szpitalu Homeopatycznym w Londynie.

W Polsce homeopatia również zyskuje na popularności. Zawdzięcza to wysokiej skuteczności, szerokiej tolerancji u pacjentów oraz temu, że nie powoduje skutków ubocznych. Dlatego im większą wagę przywiązujemy do naszego zdrowia, tym bardziej powinniśmy się zainteresować homeopatią.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze