1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zdrowie

Doktor Preeti Agrawal z wykładami dla kobiet w Poznaniu

123RF.com
123RF.com
„Zdrowie piersi” oraz „Siła jest w Tobie. Zdrowie ciała, emocji i ducha w II połowie życia”, to dwa tematy wykładów przygotowanych przez dr Preeti Agrawal, które odbędą się już 28 stycznia w Collegium Altum UE. Będzie to pierwsze w tym roku spotkanie w Poznaniu z dr Preeti Agrawal, ginekolog leczącą w duchu medycyny holistycznej.

Doktor Preeti Agrawal autorka wielu książek, łączy w swojej kilkunastoletniej praktyce najnowsze osiągnięcia medycyny zachodniej ze sprawdzonymi terapiami naturalnymi oraz podejściem psychologicznym. Przy wyborze sposobu jej leczenia brane są pod uwagę: typ psychologiczny, środowisko, związki z innymi ludźmi, zawód, zainteresowania, dieta oraz bagaż życiowych doświadczeń. Leczenie jest zindywidualizowane i odbywa się z pełnym udziałem pacjenta, w zgodzie z jego przekonaniami.

Wykład o zdrowiu piersi dedykowany jest trzem pokoleniom kobiet. Nowoczesna medycyna usiłuje nam pomóc, propagując samobadanie piersi, ultrasonografie, mammografię, punkcję, biopsję oraz badania genetyczne. Jednak często brakuje podstawowych informacji o tym, jak zapobiegać rozwojowi choroby. Wiedza na temat diety, ziół, witamin, zdrowego trybu życia oraz aspektów psychologicznych jest niezbędnym elementem zapobiegania i leczenia chorób piersi. W duchu medycyny holistycznej dr Agrawal pomoże kobietom lepiej zrozumieć i bardziej świadomie korzystać z osiągnięć naukowych w dziedzinie profilaktyki i leczenia schorzeń piersi, uspokoi również osoby, których strach przed chorobą paraliżuje.

Podczas wykładu - „Siła jest w Tobie” - doktor Preeti Agrawal zapozna uczestników z różnymi aspektami zdrowia fizycznego, psychicznego i duchowego i przybliży jak osiągnąć harmonię i zdrowie. W oparciu o swoje wieloletnie doświadczenia w prowadzenia warsztatów oraz holistycznej praktyki lekarskiej wykładowczyni wychodzi od założenia, że dopóki będziemy leczyli tylko nasze dolegliwości fizyczne nie dotrzemy do źródła naszych problemów. Więc jeżeli kobieta chce lepiej zrozumieć siebie musi wrócić do swoich korzeni. To właśnie tam znajduje się klucz do prawdziwego zdrowia i lepszego zrozumienia swojego Ja. Według doktor Preeti Agrawal ciała ludzkie są doskonałe i mądre, nawet poprzez choroby komunikują się z nami. Sztuka polega na właściwej interpretacji symptomów chorobowych oraz mądrym wykorzystaniu  potencjału organizmu. Więcej informacji: https://www.taniec-ole.pl/

Termin wykładów: 28 stycznia 2012

Godziny wykładów:

15.00-16.30 „Siła jest w Tobie. Zdrowie ciała, emocji i ducha w drugiej połowie życia".

17.00-19.00 "Zdrowie piersi"

Miejsce wykładu: Collegium Altum UE w Poznaniu, sala 016, ul. Powstańców Wielkopolskich 16

Biletybiuro@taniec-ole.pl, tel. 663 443 288 Organizator: Agencja Twórcza OLE!

Patronat medialny: www.zwierciadlo.pl

Patroni i Partnerzy: Gabinety Preety Agrawal, BABILĄD Ośrodek Rozwoju Osobistego Kobiet, Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego „Po deszczu”, Księgarnia Galeria „Z bajki”, Joga Club CHYBY, Joga VIRASANA, Matrioszka.eu, Gaja Szkoła Rodzenia, Centrum Szczęśliwego Człowieka ENERGIA

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze