1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło

Jeep Renegade. Jeep: partner Kryształowych Zwierciadeł 2016

Renegade Solar Yellow
Renegade Solar Yellow
Zobacz galerię 15 Zdjęć
Poznaj SUV (Sport Utility Vehicle), który sprawdzi się zarówno w mieście, jak i w terenie. Oprócz przyjemności z jazdy, zapewnisz sobie bezpieczeństwo podróżowania i pełną swobodę. Nowy Renegade został zaprojektowany, by spełniać Twoje oczekiwania... Dlatego nie traktuj go ulgowo, sprawdź go.

Poznaj SUV (Sport Utility Vehicle), który sprawdzi się zarówno w mieście, jak i w terenie. Oprócz przyjemności z jazdy, zapewnisz sobie bezpieczeństwo podróżowania i pełną swobodę. Jeep Renegade został zaprojektowany, by spełniać Twoje oczekiwania... Dlatego nie traktuj go ulgowo, sprawdź go.

Świeża i nowoczesna stylizacja z elementami stanowiącymi dziedzictwo Jeepa sprawia, że samochód wygląda drapieżnie i autentycznie, a Ty możesz poczuć się pewnie.

Poznaj najważniejsze cechy Jeep’a Renegade:

  1. Zaawansowana technologia
To pierwszy kompaktowy SUV wyposażony w dziewięciostopniową automatyczną skrzynię biegów. Dwa zaawansowane systemy napędu 4x4 Jeep® Active DriveTM i system zarządzania trakcją Selec-Terrain® sprawdzą się w każdych warunkach.
  1. Bezpieczeństwo
60 systemów bezpieczeństwa, w tym 6 standardowych poduszek powietrznych, tylna kamera ParkView® (Renegade) , system ostrzegania przed kolizją czołową, system ostrzegania przed niespodziewaną zmianą pasa ruchu oraz monitorowania martwego pola.
  1. Komfort
Możesz podróżować swobodnie z otwartym panoramicznym dachem. Wnętrze jest przystosowane do Twoich potrzeb, ale spełnia również najwyższe standardy wizualne.
  1. Dostępność
Możesz go mieć już od 69 900 zł.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze