fbpx

Sens 4/2014

Sens 4/2014


W czwartek 27 marca br. na rynku ukazało się kwietniowe wydanie miesięcznika „SENS” (Wydawnictwo Zwierciadło) w odświeżonej formule.Nowa szata graficzna, wywiady okładkowe Magdy Mołek, cykl kontrowersyjnych debat z udziałem znanych postaci życia publicznego i felieton Andrzeja Saramonowicza to tylko część wprowadzonych zmian.

Zmianyw magazynie podkreśla nowa szata graficzna: elegancka i przejrzysta oraz okładka z nowatorskim, skoncentrowanym układem zajawek. Zmienił się również claim magazynu; „Pokochaj życie” to nowe hasło, które oddaje inspirujący charakter pisma.

Nowością w miesięczniku jest autorski wywiad Magdy Mołek, która po raz pierwszy na łamach prasy, pyta swoich rozmówców o ich życiowe wybory, najtrudniejsze decyzje, powody do dumy i zwyczajne codzienne obawy. W kwietniowym wydaniu bohaterką okładki i wywiadu jestMagdalena Cielecka, która otwarcie mówi o tym, czy ważniejsza jest dla niej wolność czy miłość, czego nie robi, bo się boi i czy to prawda, że znalazła miłość życia”

Nowym formatem na łamach SENSU jest debata na tematy bliskie i jednocześnie budzące silne emocje. Moderatorem dyskusji jest Weronika Wawrzkowicz, która zadaje trudne pytania grupie znanych z życia publicznego, jak również z kontrowersyjnych opinii, osób. W kwietniowym wydaniu, w debacie stawiamy pytanie: Czy można wybaczyć zdradę? W pasjonującej dyskusji Agata Passent, Maria Rotkiel i Andrzej Pągowski przedstawiają swój punkt widzenia, mówią o własnych doświadczeniach związanych ze zdradą i zastanawiają się wspólnie, o co tak naprawdę w zdradzie chodzi.

Odwaga głoszenia kontrowersyjnych sądów, to także domena nowego felietonisty SENSU, Andrzeja Saramonowicza, który pod hasłem Kocham cię i inne kłamstwa, w charakterystyczny dla niego sposób, pisze o miłości Warta zauważenia jest forma w jakiej to robi – bez żadnych znaków przestankowych, oddając pole do interpretacji, czytelniczce.

SENS to przede wszystkim jednak doradca czytelniczki dbającej o swój rozwój i jakość życia – prywatnego i zawodowego. Sferze zawodowej, dedykowany jest poszerzony działcoaching kariery”, a w nim: fachowe i konkretne porady służące lepszemu funkcjonowaniu w pracy.

 

Rubrykę kulinarną, od kwietniowego wydania, poprowadzi Maciej Szaciłło; obok kulinariów pojawia się także rubryka „delikatesy” poświecona temu, co nowego i ciekawego na sklepowych półkach. Nowe przyprawy, smaki, sklep, którego nie można nie znać – czyli smacznie i praktycznie.

?>