1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Konferencja prasowa marki La Prairie

Konferencja prasowa marki La Prairie

Zobacz galerię 5 Zdjęć
27 czerwca 2017 w Warszawie przy ul. Mysiej 3, odbyła się konferencja prasowa marki La Prairie, prezentująca nowość z linii Skin Caviar – Skin Caviar Absolute Filler.

Sztuka, twórczość i projektowanie oparte są o zasady równowagi, proporcji i jedności. Artyści sięgają po koncept objętości, aby zaszczepić w swojej kreacji harmonijne piękno. Marka La Prairie odwołała się do pojęcia harmonijnej objętości, doskonaląc kawior i zamykając go w luksusowej konsystencji, czego efektem jest Skin Caviar Absolute Filler — nowa perła Kolekcji Kawiorowej, świętującej w tym roku swoje 30-lecie. Wydarzenie to jest uświetnione wystawą The Art of Caviar, zorganizowanej we współpracy z muzeum sztuki współczesnej Art Basel w Szwajcarii.

Na konferencji w Warszawie zaproszonych gości przywitał Zespół Dywizji Kosmetyków Selektywnych Sarantis Polska S.A: Elżbieta Giżyńska – Dyrektor Działu Selektywnego, Barbara Misiukanis -Brand Manager i Trener marki – Joanna Dral, która wprowadziła gości w tajemniczy i wyrafinowany świat La Prairie i zaprezentowała nowość 2017 — Skin Caviar Absolute Filler. Krem ten został zaprojektowany z myślą o potrzebach skóry z zauważalną utratą objętości i niezbędnych substancji, które zapewniają jej młodzieńczy wygląd. Nowa kreacja La Prairie Skin Caviar Absolute Filler pomaga odzyskać utraconą gęstość i poprawić kontur twarzy.

W trakcie konferencji zaproszeni goście mogli również zapoznać się z kolekcją zdjęć prezentowanych z okazji wystawy The Art of Caviar, mającej swoją inauguracjęw Szwajcarii. Czterech młodych artystów zostało zaproszonych przez La Prairie do interpretacji Skin Caviar we wszystkich jej aspektach. Każde dzieło artystyczne jest zaprojektowane jako eksytująca podróż do rozkosznego, wyrafinowanego, tajemniczego świata kawioru, ukazując przy tym sztukę, naukę i piękno. Wystawa sztuki kawiorowej odbędzie się 4 lipca w Paryżu ,6 – 8 września w Nowym Yorku, 29 września – 1 października w Hong-Kongu i w Szanghaju 10-12 listopada.

Kolekcja Kawiorowa La Prairie, świętująca swoje 30-lecie,  łączy w sobie najnowszy dorobek naukowy z czystym luksusem. Ekstrawagancki i niezwykle skuteczny Ekstrakt Kawiorowy to źródło morskiego DNA i  składników nawilżających, które ujędrniają i rozpieszczają skórę….nadając jej jedwabiście gładki, pełen blasku wygląd.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze