1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Joanna Kulig zagra główną rolę w nowym serialu Netflixa

Joanna Kulig zagra główną rolę w nowym serialu Netflixa

Netflix ogłosił dzisiaj, że Joanna Kulig zagra jedną z głównych ról w serialu The Eddy - debiucie telewizyjnym nagrodzonego Oscarem reżysera Damiena Chazelle’a.

The Eddy to dramat muzyczny osadzony w wielokulturowej rzeczywistości współczesnego Paryża. Jego akcja toczyć się będzie wokół jednego z paryskich klubów. To opowieść o jego właścicielu, członkach grającego tam na stałe zespołu i otaczającym ich, tętniącym życiem mieście. Kręcony w Paryżu ośmioodcinkowy serial produkcji Endeavor Content będzie dostępny wyłącznie na Netflix.

Joanna Kulig wcieli się w rolę niejakiej Maji - kobietay o niezwykłym głosie borykającej się z problemem alkoholowym. Gdy śpiewa znajduje się w centrum uwagi, a oczy wszystkich są zwrócone na nią. Poza sceną czuje się zagubiona, niepewna kierunku, w którym zmierza jej życie. W obecnej sytuacji zdaje się, że nie pozostaje jej nic innego jak dołączyć do zespołu Elliota, któremu od czasu do czasu partneruje, mimo, że do tej pory opierała się podjęciu tej decyzji.

Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która ostatnio nie mogła opędzić się od nominacji, wyróżnień i nagród przyznawanych jej za rolę w filmie "Zimna Wojna" zagra m.in. u boku Andre Hollanda, który wcieli się w postać pianisty jazzowego Elliota Udo.

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze