1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Świąteczne pomysły na prezent dla niego

fot. shutterstock
fot. shutterstock
Zgodnie z powszechnie panującym stereotypem, to panowie mają większe problemy z wyborem odpowiedniego upominku dla bliskiej osoby. Okazuje się jednak, że zakup podarunku dla mężczyzny również potrafi urosnąć do rangi wyzwania.

Wielu z nas będzie musiało się z nim zmierzyć już niedługo, ponieważ święta to czas nie tylko rodzinnych spotkań, ale też wręczania prezentów.

Nie tylko dla kobiet

Perfumy są postrzegane przede wszystkim jako typowy prezent dla kobiet, jednak stają się coraz popularniejszym kosmetykiem również wśród panów. Dobór kompozycji zapachowej nie powinien sprawić większego kłopotu, zwłaszcza jeśli przyszły obdarowany jest bliską nam osobą i dobrze znamy jego gust i upodobania.

Prezent dla każdego mężczyzny?

Nie jest tajemnicą, że mężczyźni uwielbiają rozmaite akcesoria, także te elektroniczne. W sklepach internetowych odnaleźć można setki, a nawet tysiące produktów, które z całą pewnością przypadną do gustu wszystkim fanom nowych gadżetów. Warto jednak pamiętać, że decydując się na ten wariant, konieczna będzie znajomość potrzeb i zainteresowań obdarowanego.

Największą popularnością cieszą się przede wszystkim zegarki, różnego rodzaju akcesoria skórzane oraz urządzenia elektroniczne, które dodatkowo wyróżniają się ogromną funkcjonalnością. A jak wiadomo, panowie słyną z zamiłowania do praktycznych rozwiązań, więc taki prezent powinien być strzałem w dziesiątkę.

Prezent skrojony na miarę

W wyborze idealnego upominku dla bliskiego nam mężczyzny, niezwykle pomocna będzie również znajomość jego pasji. Majsterkowicze bez wątpienia ucieszą się z zestawu narzędzi, miłośnikom muzyki radość sprawi płyta ulubionego zespołu, natomiast świetnym pomysłem dla amatorów sportu będą rozmaite akcesoria wykorzystywane w danej dyscyplinie.

Świąteczne perełki cenowe

Niestety, świąteczne zakupy potrafią znacznie pogorszyć kondycję naszego budżetu. Aby wybieranie prezentu pozostało źródłem beztroskiej przyjemności, warto skorzystać z kodów rabatowych i promocyjnych, dostępnych np. , pogrupowanych w kategorie tematyczne i obowiązujących w najpopularniejszych sklepach internetowych.

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze