1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. A jaka jest Twoja supermoc? Kobieca siła w wyjątkowej kolekcji SPxPOWERPUFFGIRLS

A jaka jest Twoja supermoc? Kobieca siła w wyjątkowej kolekcji SPxPOWERPUFFGIRLS

Zobacz galerię 4 zdjęcia
SPxPOWERPUFFGIRLS to pierwsza kolaboracja projektantki SABRINY PILEWICZ z Cartoon Network. Efektem jest wyjątkowa kolekcja skórzanych torebek, inspirowanych tytułowymi postaciami serialu animowanego „Atomówki”, który w tym roku obchodzi swoje dwudzieste urodziny.

Trzy superbohaterki od lat łączą pokolenia kobiet i dziewczynek na całym świecie, jako symbol kobiecej siły i niezależności. SABRINA PILEWICZ to młoda, niezależna i pewna siebie polska projektantka, która własnymi siłami i determinacją zbudowała markę kierowaną przez kobietę do kobiet. Atomówki stały się jej inspiracją do stworzenia nowej kolekcji torebek, promowanej hasłem „A jaka jest Twoja supermoc?”

SABRINA PILEWICZ przenosi nas z romantycznych Włoch do magicznego miasteczka Townsville, skąd pochodzą Atomówki. W odsłonie ekskluzywnej kolekcji SPxPOWERPUFFGIRLS zobaczymy trzy modele torebek, odzwierciedlające poszczególne bohaterki – Bajkę, Bójkę i Brawurkę.  Wszystkie wykonane są z najwyższej jakości skóry i z dbałością o najmniejszy detal. Wprowadzając pierwszą w historii linię inspirowaną kultowymi Atomówkami, projektantka SABRINA PILEWICZ postanowiła w sposób niekonwencjonalny zabawić się formą, prezentując nowy, unikatowy kształt – owal.

Mała, podręczna torebka, w kształcie miniaturowej Atomówki  jest dostępna w dwóch odsłonach – na eleganckim łańcuszku i grubym pasie. Będzie idealną towarzyszką codziennych wyzwań i strażniczką pewności siebie, dodając otuchy i wspierając na drodze samorealizacji!  Wyjątkowa kolekcja, skierowana do dziewczyn i kobiet, skupia się na ich sile, charyzmie i całej gamie możliwości, jakie mają do zaoferowania światu. Dzięki temu każda z fanek kultowej serii będzie mogła zdecydować, którą jest Atomówką i dostosować torebkę do swoich preferencji i osobowości.

W tym sezonie SABRINA PILEWICZ proponuje reprezentantkom wszystkich pokoleń przyłączenie się do zabawy, w której kluczowym aspektem jest wspieranie młodych kobiet w kwestii pewności siebie i poczucia własnej wartości. Każda z przygotowanych torebek odzwierciedla inny typ osobowości, reprezentując jedną z kultowych Atomówek i jej supermoce.

Bójka, czyli #wisdombag pracuje umysłem i lubi się uczyć, zaś walkę traktuje jako środek do celu, a nie konieczność. Bajka, czyli #energybag przypomina nam, jak ważna jest radość życia, zabawa, ale przede wszystkim komunikacja i wzajemne wsparcie. Natomiast Brawurka #powerbag, czyli najbardziej waleczna spośród Atomówek, inspiruje kobiety do podejmowania wyzwań i odważnych decyzji oraz do walki w „sięganiu po więcej!”.

SPxPOWERPUFFGIRLS to fuzja pasji i elegancji SABRINY PILEWICZ z niepohamowaną energią Atomówek, której efektem jest wyjątkowa kolekcja przepełniona kobiecą euforią, siłą i eksplozją kolorów, w duchu #girlpower! Ekskluzywna linia torebek SPxPOWERPUFFGIRLS to pierwsza współpraca licencyjna Cartoon Network w kategorii akcesoriów premium dla kobiet w Polsce. To również przełomowa współpraca i twórcze wyzwanie dla projektantki galanterii.

Modele z wyjątkowej kolekcjonerskiej linii SPxPOWERPUFFGIRLS są do kupienia w butiku SABRINY PILEWICZ przy ul. Kopernika 11/1 w Warszawie oraz na stronie

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze