1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Z Londynu do Warszawy! Popularna, instagramowa sieć kawiarni EL&N London otworzyła swoją pierwszą lokalizację w Polsce. Szukajcie jej w Westfield Arkadia

(Fot. materiały partnera)
(Fot. materiały partnera)
Słynna sieć lifestylowych kawiarni z Wielkiej Brytanii, znana z innowacyjnego menu, wyjątkowego stylu i najlepszej kawy, nieoficjalnie otworzyła swoje drzwi w czwartek, 12 października, zapraszając media oraz najpopularniejszych influencerów do swojego wnętrza, by świętować otwarcie Warszawskiej lokalizacji. Wśród zaproszonych osób pojawiły się między innymi: Angelika Mucha (littlemooonster96), Aleksandra Furka (olciiak), Patryk Zapała (colorowyy), Kuba Grochmalski czy Monika Lewczuk.

EL&N – Eat, Live & Nourish – operująca już w trzydziestu czterech lokalach na całym świecie, m.in. w Mediolanie, Paryżu, czy Dubaju, oficjalnie otworzyła swoje drzwi w Polsce, w sobotę, 14 października w centrum handlowym Westfield Arkadia.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

Wyjątkowo fotogeniczna przestrzeń kawiarni inspirowana jest stylowym wnętrzem dworca z początków ubiegłego stulecia. Różowo-zieloną przestrzeń wypełniają elementy będące wspaniałym tłem do zdjęć, takie jak przedział dawnego wagonu kolejowego, kasa biletowa, czy ikoniczne neonowe slogany marki na ścianach.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

W menu dostępne są także serwowane przez cały dzień kultowe dania idealne na śniadania i brunch, szeroki wybór specjalnej produkcji kaw, selekcja ciast, deserów i bajecznie kolorowych mocktaili i smoothies. Nie zabraknie także ulubionych na świecie pozycji z menu EL&N London, takich jak Spanish Latte czy tort Dulce de Leche.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

– Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że możemy świętować nasze pierwsze otwarcie w Polsce, w Westfield Arkadia. Przywozimy do Warszawy kawałek Londynu dzięki naszym wyjątkowym wnętrzom, wraz z niesamowitym menu – mówi założycielka EL&N, Alexandra Miller.

Współpraca reklamowa

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze