1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Miejski szyk od Natalii Jaroszewskiej jesień/zima 2013/2014

Miejski szyk od Natalii Jaroszewskiej jesień/zima 2013/2014

fot. Caroline Anielewska i Irek Kamieniak
Zobacz galerię 13 Zdjęć
W sezonie jesień/zima u Natalii Jaroszewskiej dominuje czerń, ponadczasowe fasony i luksusowe tkaniny i skóry. Dla projektantki najważniejszy jest komfort i spójność elementów kolekcji, dlatego połączenie dżerseju ze skórzanymi elementami stało się motywem przewodnim kolekcji.

Nowa odsłona kolekcji jesienno-zimowej to przede wszystkim projekty z miękkiego dżerseju. Utrzymane w czerni sukienki o długości maxi i do kolan są idealną bazą dla miejskich stylizacji. Cechuje je prosta forma, uniwersalność i krój, który pięknie podkreśla kobiece kształty. Uzupełnieniem modeli z dżerseju są skórzane topy, spodnie i spódnice, jak również bardziej eleganckie żakiety. Kolekcja Natalii Jaroszewskiej na jesień i zimę stanowi połączenie wygody i piękna na co dzień.

„Najnowsze projekty na jesień i zimę są monochromatyczne, ale zarazem bardzo sexy. W tym sezonie postawiłam na dżersej, który świetnie podkreśla sylwetkę, a skórzane dodatki nadają charakteru miejskiej stylizacji. Do kolekcji wprowadziłam także spodnie, które w połączeniu z eleganckim żakietem stanowią alternatywę dla biurowego dress code’u” – powiedziała Natalia Jaroszewska.

Zdjęcia najnowszej kolekcji Natalii Jaroszewskiej wykonał duet Caroline Anielewska i Irek Kamieniak, którzy już wcześniej realizowali sesje innych projektów artystki.

Modelka: Vero/United for Models Hair: Patrycja Wijatkowska/Empire Hair&Beauty Salon dla Wella Professional Make-up: Katarzyna Łebska Biżuteria: Jaroszewska, Mokobelle

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze