1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Piękne oprawki i... dobry wzrok z Muscat

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów designerskiej marki produkującej ręcznie robione okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne - już teraz z łatwością zadbasz o swój wzrok wybierając się do jednego z salonów stacjonarnych marki.

Muscat został oficjalnym partnerem LUX MED. Już teraz w showroomach marki każdy klient może nabyć pakiet okulistyczny do wykorzystania w placówkach LUX MED w całej Polsce.

Pakiety okulistyczne LUX MED dostępne są w salonach stacjonarnych marki Muscat oraz w sklepie online w kwocie 99 zł. Usługa obejmuje jednorazową konsultację okulistyczną wraz z możliwością doboru okularów w salonie Muscat.

Dokonując zakupów w sklepie stacjonarnym, pakiet otrzymuje się na miejscu, natomiast przy zakupie online zostanie on nadany na wskazany przez klienta adres w przeciągu dwóch dni roboczych.

Każdy pakiet okulistyczny zawiera instrukcję informującą, jak za pośrednictwem infolinii LUX MED dokonać rezerwacji wizyty w dowolnej placówce w całej Polsce. Realizacja wizyty jest możliwa po okazaniu pakietu okulistycznego, który stanowić będzie jednocześnie potwierdzenie dokonania płatności przez klienta i upoważnienie do odbycia konsultacji okulistycznej z doborem okularów.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze