1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Kolekcja "Golden Hat Foundation" - makijaż z misją

Marka Lancôme wspiera fundacje « Golden Hat Foundation » założoną przez Kate Winslet, która od czterech lat jest Ambasadorką marki. Z tej okazji powstała wyjątkowa kolekcja makijażu Lancôme we współpracy z aktorką.

Działania fundacji są ukierunkowane na uczenie dzieci autystycznych komunikacji ze światem zewnętrznym oraz na zapewnienie im nauki, szkolenia zawodowego, form aktywności i rekreacji dostosowanych do ich niepełnosprawności.

Pragnąc wesprzeć Kate Winslet w jej przedsięwzięciu, marka Lancôme opracowała wraz z nią kolekcję makijażu w limitowanej edycji, która będzie oferowana w sprzedaży pod koniec roku. Lancôme zobowiązuje się do przekazania kwoty co najmniej 150.000 euro na rzecz fundacji "Golden Hat Foundation": uzyskanej ze sprzedaży kolekcji.

"Długo zastanawiałam się nad tym przedsięwzięciem i natychmiastowa pomoc ze strony Lancôme była dla mnie wyrazem zaufania i wspaniałomyślności. Marka dała mi siłę wytrwania, ponieważ zdałam sobie sprawę, że teraz wszystkie drzwi będą stały dla mnie otworem... ", tłumaczy Kate Winslet.

Kolekcja "Golden Hat Foundation" tworzy reinterpretację legendarnej pomadki do ust L’Absolu Rouge, oferuje wybór lakierów do paznokci w unikalnych odcieniach i proponuje nowy puder kompaktowy. Wszystkie produkty są sygnowane logo fundacji oraz podpisem aktorki.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze