1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Aryton- jesienna elegancja

ARYTON
Zobacz galerię 11 Zdjęć
Najnowsza kolekcja marki ARYTON na sezon jesień – zima 2012 to połączenie nowoczesnych trendów z tradycyjnym wykorzystaniem ekskluzywnych tkanin tj. klasyczne wełny, kaszmir czy naturalne skóry.

Kolekcja podzielona została na dwie podkolekcje, CITY oraz DIAMOND. Kolekcja CITY występuje w liniach CLASSIC, MODERN oraz MONO.

Linia CITY CLASSIC, inspirowana włoską modą przełomu lat 50. i 60. oraz stylem Grace Kelly, to połączenie dopasowanych i niezwykle kobiecych form w kostiumach i sukienkach z luźnymi i ekskluzywnymi okryciami. Kolekcja ta ma charakter biznesowy.

Natomiast linia CITY MODERN to nowoczesna wersja stylu miejsko-biznesowego, który czerpie inspiracje z lat 90. Wykorzystuje przy tym modne i przede wszystkim nowe zestawienie różnych tkanin oraz dzianin w jednym stroju. Znajdziemy tutaj odważną kolorystykę zgodną z najnowszymi trendami w modzie.

Przeciwieństwem do linii CITY MODERN jest linia CITY MONO, która poprzez wprowadzenie minimalizmu kolorystycznego w postaci – szarości, beży i ponadczasowej czerni, równoważy klasykę i nowoczesność w poprzednich liniach.

W linii DIAMOND CLASSIC, inspirowanej modą przełomu lat 50. i 60., znajdziemy ekskluzywne tkaniny wizytowe tj. żorżetę, taftę oraz koronkę, których umiejętne połączenie z dekoracyjnymi aplikacjami tworzy linię subtelnej i wyrafinowanej ceremonii.

Z kolei linia DIAMOND MODERN inspirowana latami 90. to kolekcja bankietowo-koktajlowa. Wykorzystanie połyskliwych tkanin oraz dodatków takich, jak cekiny i koraliki, nadaje jej styl glamour. Ponadto wyjątkowy charakter tego stylu podkreślają wypracowane cięcia oraz elementy zakładek i marszczeń.

Stworzona przez firmę ARYTON ekskluzywna kolekcja ubiorów damskich jest nie tylko atrakcyjna wizualnie, lecz również praktyczna i funkcjonalna. Dzięki temu klientka ARYTONU znajdzie w niej kreację adekwatną do każdej sytuacji. Tradycyjne użycie najwyższej jakości tkanin i dzianin w modnych fasonach składa się na przemyślaną i kompleksową kolekcję, która sprawia, że każda kobieta poczuje się wyjątkowo i modnie.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze