1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Psychologia
 4. >
 5. Akcja rabatowa w czerwcowym numerze SENSu

Akcja rabatowa w czerwcowym numerze SENSu

Dziecko jest małym człowiekiem, któremu należy się przede wszystkim szacunek. Szacunek do dziecka to także szanowanie jego potrzeb i kupowanie mu sensownych prezentów. Specjalnie dla czytelników SENSu przygotowaliśmy specjalną akcję rabatową 14 i 15 czerwca. Kup czerwcowy numer magazynu i skorzystaj z rabatów.

Czy zdarza ci się iść w słoneczny dzień w T-shircie, a dziecko okryć w wózku kocykiem i na wszelki wypadek zawiązać mu czapkę, żeby nie zawiało uszu? Czy myślałaś kiedyś o tym, że pozwalasz, by producenci żywności decydowali, jakiej wielkości porcję ma zjeść? Dorosłym często zdarza się zapominać, że dziecko jest małym człowiekiem, któremu należy się przede wszystkim szacunek. Tak, tak, w nieprzegrzewaniu dziecka i nieprzekarmianiu go wyraża się nasz stosunek do niego. Dlatego pamiętajmy, żeby przede wszystkim postępować z głową!

W czerwcowym numerze SENSu znajdziesz kupony rabatowe na niebanalne i sensowne prezenty dla maluchów: ekokosmetyki czy ręcznie robione przytulanki. Akcja odbędzie się w najbliższy weekend 14–15 czerwca i w jej ramach otrzymasz zniżki nawet do 70%!

Ponadto w numerze:

Temat miesiąca: WSZYSCY JESTEŚMY ZAZDROŚNIKAMI!

Skąd się bierze ZAZDROŚĆ? Dlaczego to nieprzyjemne uczucie tak często nam towarzyszy? O czym świadczy? Co tak naprawdę mówi o nas? I czy zazdrości można się wyzbyć?

 •  rozmowa z psycholog Danutą Golec – o tym, dlaczego zazdrość jest nam potrzebna do przeżycia
 • ćwiczenia na oswojenie zielonookiego potwora – czyli 7 kroków do zrozumienia zazdrości
 • gdy on zazdrości jej sukcesu – psycholog Ewa Klepacka-Gryz bierze na warsztat 3 historie kobiet, których partnerzy nie radzili sobie z ich sukcesem zawodowym
 • TEST – „Jak sobie radzisz z zazdrością”

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze