1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Psychologia
  4. >
  5. Test "Jaką jesteś królową?" z okazji nadchodzącej wiosny odkryj swój odcień kobiecości

Test "Jaką jesteś królową?" z okazji nadchodzącej wiosny odkryj swój odcień kobiecości

123rf.com
Kobieta jest jak księżyc, ma siedem twarzy - głosi powiedzenie. Siedem, a może więcej? Wiosna to dobry czas, żeby poczuć swą moc. A płynie ona z naszej kobiecości, ale w autentycznym wydaniu. Jak odkryć siebie? Pomóc w tym mogą kobiece symbole kart Tarota. Jesteś Królową Pucharów, Buław czy Mieczy. A może każdą z nich?

Odpowiedz na poniższe pytania. Policz których liter - A, B czy C - uzbierałaś najwięcej.
A. Często mówisz: „Czuję, że...” C. Jesteś zmysłowa, dużo uwagi poświęcasz seksualnej sferze życia. A. Mówią o tobie - kobieca i delikatna. B. Dobrze radzisz sobie z planowaniem dnia i życia. C. Daleka podróż w nieznane – to ci się podoba. A. Dom, dzieci i rodzina są dla ciebie istotne. C. Nie boisz się zmian w życiu. B. W mężczyźnie nade wszystko cenisz inteligencję. A. Lubisz mieć u swego boku mężczyznę. C. Pociągają cie ludzie spontaniczni i otwarci. B. Masz jasne, życiowe cele. A. Masz artystyczną duszę. C. Działasz szybko i instynktownie. A. Wyrażasz swoje uczucia jasno. B. Ciekawi cię świat i to jak działa. C. Dążysz do intensywności w życiu. B. Często czujesz się samotna. A. Nie jesteś konfliktowa. C. Kreatywność to twój atut. A. Rządzą tobą zmienne nastroje. B. Czasem wydaje ci się, że widzisz zbyt ostro. C. Mężczyźni mówią o tobie, że jesteś nieprzewidywalna. A. Nie wyobrażasz sobie życia bez przytulania. B. Jesteś zdolna i inteligenta. A. Masz dużo przyjaciół i znajomych, z którymi relacje są dla ciebie ważne. B. Asertywność to twoja mocna strona. C. Dużo czujesz, widzisz, słyszysz. Odbierasz świat w sposób zmysłowy. B. Analizujesz i zagłębiasz się w teorie. B. Robisz karierę w zawrotnym tempie. C. Potrafisz poderwać faceta.

Większość odpowiedzi A oznacza, że jesteś Królową Pucharów. B – Królową Mieczy, jeśli uzbierałaś najwięcej C bliska jest ci postawa Królowej Buław. Przeczytaj jaka jesteś.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze