1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Psychologia

Rozwiązanie testu "Jaką jesteś królową?"

123rf.com
Dla Królowej Pucharów najważniejsze są uczucia, Królowa Mieczy włada przede wszystkim myślami, a Królowa Buław ma dostęp do zmysłów. Odkryj swoje atuty.

KRÓLOWA PUCHARÓW - UCZUCIA
Jasna strona mocy
Twój odcień kobiecości jest pastelowy. Jesteś symbolem emocjonalnej uczciwości. Kobietą, której siłą jest świat uczuć. Pielęgnowanie głębokich emocji, działanie zgodne z nimi i ich wyrażanie – to domena, w której dobrze się czujesz. Robisz to w sposób szczery, zgodny z autentycznym „ja”. Królowa Pucharów nie odrzuca, nie neguje i nie tłumi swoich uczuć. Wręcz przeciwnie - mówi o nich otwarcie i prawdziwie. Cokolwiek jest w twoim wnętrzu, ujawnia się na zewnątrz, wyrażasz się jasno i precyzyjnie, nie ranisz przy tym innych. Jest w tobie mnóstwo łagodności i uprzejmości. Komunikujesz się bez poczucia winy lub ferowania wyroków. Nie używasz swych uczuć, by skrytykować lub zranić innych, nie wykorzystujesz do manipulacji. Nie masz też potrzeby nikogo przepraszać za swe uczucia. Są one tak krystaliczne, że nie ulegasz iluzjom i złudzeniom. Masz z nimi kontakt, rozpoznajesz głos swojej intuicji, dlatego działasz zgodnie ze sobą a także czujesz to, co dzieje się w drugim człowieku i potrafisz na to odpowiedzieć. Wobec ludzi jesteś lojalna i hojna. Obdarzasz zaufaniem i zaangażowaniem, wchodzisz w relacje głęboko. Źle się czujesz w sytuacjach konfliktowych, czasem negatywne emocje innych przytłaczają cię. Jesteś czułą i zmysłową kochanką, przy tobie mężczyzna ma okazję poczuć swą męską siłę, opiekuńczość i uczuciowość. Takich właśnie preferujesz – ma być stabilnie męski, ale z dużą dozą cech kobiecych. Ty nie jesteś sentymentalna, lecz delikatna, subtelna, wrażliwa. Jesteś inspirująca w nadawaniu życiu nowych form. Całkiem możliwe, że masz jakiś talent artystyczny albo predyspozycje ezoteryczne, które zwykle towarzyszy tego rodzaju sublimacji uczuć. Cenisz sobie poczucie bezpieczeństwa. Ważne są dla ciebie dom, rodzina, macierzyństwo, przyjaźnie z innymi kobietami. 100 procent kobiety – to Ty.
Ciemna strona mocy Masz w sobie tak wiele emocji, że gubisz się w nich. Czasem ulegasz nadmiernemu entuzjazmowi, żeby potem pogrążyć się w odmętach stanów depresyjnych. Powierzchowne emocje mylisz z prawdziwymi uczuciami. Mówisz dużo, ale nie odkrywasz się jaka jesteś naprawdę. Bywasz chaotyczna, bo chaos uczuciowy masz w sobie. Często sama nie wiesz co czujesz, kim jesteś i co masz robić. Liczysz się z opinią ludzi, nie zważając na własne uczucia. Cały czas myślisz o tym, jaki twój obraz powstaje w umysłach innych. Jesteś jak kameleon, który potrafi się dostosować do każdego. Nie czujesz własnej mocy, ulegasz iluzjom i własnej słabości, rozumianej jako nieporadność. Masz tendencję do manipulowania innymi, bo lękasz się, że sama sobie nie poradzisz. Nie wyobrażasz sobie życia bez mężczyzny, ale twoje życie uczuciowe z reguły nie jest szczęśliwe. Nadmiernie poświęcasz się życiu rodzinnemu, a w zawodowym nie wykorzystujesz pełni swojego potencjału, bo masz zaniżoną samoocenę. Brak ci witalności i energii życiowej, systematyczności i dyscypliny.
KRÓLOWA MIECZY - MYŚLI
Jasna strona mocy Twoja kobiecość jest intensywna jak kolory tęczy. Masz racjonalny, obiektywny i sprawiedliwy umysł. Jesteś obiektywna i myślisz w sposób jasny. Świat myśli, analizy i logiki to teren, na którym dobrze się czujesz. Nie dla ciebie role, maski, udawanie czegokolwiek. Masz w sobie dziecinną niewinność i ciekawość świata. Poznajesz go w sposób empiryczny, ty musisz doświadczać. Jesteś bystra, inteligenta, błyskawicznie wyciągasz wnioski. W sposób męski konkretna, w kobiecy – umiesz połączyć dane i fakty, by dojść do własnych wniosków. Tak się składa, że ludzie często proszą cię o rady, może nawet wykonujesz jakiś zawód, który ma coś wspólnego z konsultowaniem czy doradzaniem. Lubisz ład i porządek, jasne zasady. Żyjesz w świecie świadomości, zagłębiasz się w nią. Jesteś dobrym obserwatorem rzeczywistości. Twoja intuicja ma wiele wspólnego z czakrą trzeciego oka, to miejsce jest bliskie umysłowi, dzięki temu że to twój mocny punkt, potrafisz przewidzieć przyszłość. Zawsze rozważasz wszelkie opcje i odrzucasz pozory. Lubisz nazywać rzeczy po imieniu. Najpierw czujesz, ale zaraz potem analizujesz. Uwielbiasz teorie, dążysz do tego by dotrzeć do sedna sprawy i zwykle udaje ci się to. Twój dom jest uporządkowany, nie lubisz nieładu. Jesteś asertywna. Mężczyzna, który cię oczaruje, absolutnie musi mieć ponadprzeciętną inteligencję i musi radzić sobie w życiu. Dobrze też, żeby był ciekawy świata w równym stopniu jak ty i tak jak ty jasno myślał.
Ciemna strona mocy
Jesteś tak logiczna, że nie odwołujesz się do swojej intuicji i uczuć. Kategorycznie wymagasz, by inni słuchali cię i przyjmowali twój punkt widzenia. Potrafisz zdominować i złamać słabszych. Swoją pozycję budujesz na niepodważalnym autorytecie, gdzie nie ma miejsca na dialog i porozumienie oparte na wolności. Nie ma w tobie wiele kobiecości, za to ostrość i bezwzględność. Jesteś krytyczna i mało wyrozumiała. Tak naprawdę rządzi tobą lęk, że ktoś odkryje twoją słabość, nie potrafisz przyznawać się do błędów. Obserwujesz rzeczywistość ze strachem, masz wrażenia że cały czas ktoś lub coś ci zagraża. Jesteś zawsze czujna na wypadek nieprzewidzianej katastrofy. Możesz być pracoholiczką i mieć sukcesy w życiu zawodowym, ale wewnętrznie, niezależnie czy tworzysz związek, czujesz się samotna i niezrozumiana przez otoczenie. KRÓLOWA BUŁAW - ZMYSŁY
Jasna strona mocy Twoja kobiecość mieni się, przechodzi z jednej barwy w drugą.
Jesteś królową życia. Radosną, twórczą i śmiałą. Cechuje cię to, że znasz siebie i cieszysz się z odkrywania kim jesteś. Proces samopoznania i docieranie do swojej najgłębszej istoty jest tym, co lubisz i czemu poświęcasz swoje życie. W życiu bowiem jedyną pewną rzeczą jest zmiana i ty doskonale to rozumiesz. Jesteś zmienna i nieprzewidywalna. I tym podniecasz i frapujesz mężczyzn. Jesteś wulkanem, ogniem, nieokiełznanym żywiołem. Masz w sobie mnóstwo zmysłowości, odbierasz świat poprzez dotyk, zapachy, obrazy i dźwięki. Jesteś sensoryczna i pełna seksu. Ta sfera życia jest dla ciebie ważna, nie masz problemów z przyciągnięciem sobie wartego grzechu kochanka. Jako zmysłowa uwodzicielka potrafisz sięgać po to, czego pragniesz. A wymagania masz wygórowane. Sypialnia to twoje królestwo i bynajmniej nie służy jedynie spaniu. Lubisz ruch, masz świadomość własnego ciała. Poruszasz się z gracją, pociąga cię taniec i sport w kobiecym wydaniu. Jesteś niezależną istotą, ciebie nie można upchnąć w jakimś ciemnym kącie i tak zabłyśniesz swoją oryginalnością. Innowacja, kreatywność – te pojęcia dobrze cię określają. Cechuje cię potrzeba przeżywania intensywności. Letnie klimaty to nie twoja bajka. Lubisz nowości, szybko wysycasz pewne jakości, żeby poznać inne. Nie przerażają cię przeprowadzki, wręcz przeciwnie. Pociągają cie podróże, odkrywanie nowych lądów, miejsca w których w namacalny dla swoich zmysłów doświadczysz nowego. Jesteś jak kotka, która chadza własnymi drogami, nie dla ciebie struktury, korporacje i organizacje. Sprawiasz wrażenie milutkiej, ale w odpowiednim momencie pokazujesz pazurki. Twój wymarzony mężczyzna musi mieć w sobie coś z buntownika i ryzykanta, ma być barwny, zaskakujący i na tyle silny, żeby cię dogonić. I świetny w łóżku.
Ciemna strona mocy Trudno określić jaka jesteś. Czasem ktoś powie o tobie - bezbarwna, przeciętna, sztywna. Drzemie w tobie ciekawy świata demon, ale ty się go lękasz. Wyglądasz na osobę, której zmysły śpią, żyjesz jakby zamrożona. Zachowujesz się jak niedostępna Królowa Śniegu, która chowa się przed światem w swoim lodowym zamku. Nie żyjesz tam jednak własnym życiem, tylko wegetujesz. Twój niepokój a nawet złość budzą kobiety, które wiedzą czego chcą i spontanicznie się śmieją lub gniewają. Ty masz na takie zachowania blokadę, tu tkwi trudność, z którą się zmagasz. Żyjesz za szybą i jesteś niespełniona, nieszczęśliwa. Marzysz o intensywności, żywotności, ale to dla ciebie nieosiągalne. Rządzi tobą lęk przed własną mocą i zmysłowością. Czasem tama puszcza i wtedy idziesz na całość. Doświadczasz życia garściami, ale w taki sposób, że potem pozostaje niesmak i pustka. Masz trudności z przyjmowaniem. Gdy opuszczasz swoje lodowe królestwo, potrafisz tylko brać. Brak kontaktu z własnymi zmysłami powoduje, że nie czujesz i nie słuchasz innych ludzi. Ty ich wykorzystujesz, co w dłuższej perspektywie nie przynosi ci satysfakcji.
W poniedziałek wiosenne rytuały dla każdej Królowej.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze