1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Psychologia
  4. >
  5. Szósty rok numerologiczny - bycie razem

Szósty rok numerologiczny - bycie razem

fot. 123rf
fot. 123rf
Dobry rok na podejmowanie ważnych decyzji życiowych. Doskonały na wstępowanie w związek małżeński, podejmowanie współpracy, tworzenie spółek.

Rok upływający pod znakiem karty Kochanków uczy nas życia w harmonii. To czas, żeby poczuć wewnętrzną równowagę. Dlatego może pojawić się potrzeba wyrównania deficytów - jeśli dotąd byliśmy na przykład zazwyczaj spokojni i wycofani, teraz dla odmiany będziemy chcieli spróbować przebojowości i rywalizacji. Wysycenie tego przeciwległego bieguna jest koniecznym etapem do tego, by osiągnąć równowagę, którą symbolizuje Szóstka.

Szósty rok numerologiczny to czas łączenia - ciała i duszy, materii i ducha, nieba i ziemi. Dzięki tej równowadze możemy poczuć prawdziwą wewnętrzną moc, siłę przebicia i ważne dla nas sprawy wprawić w ruch i cieszyć się efektami. Poprzedni, piąty rok mógł przynieść nam nowe pomysły, huśtawkę emocji i zmienny los. Teraz czas na odetchnięcie, zwrócenie się ku stałości, ale przeżywanej razem z kimś.

Ten czas jest wprost doskonały na wszelkie bycie razem, na podjęcie wyboru w tej kwestii. Dlatego dobrze się w tym roku oświadczyć bądź przyjąć oświadczyny, wziąć ślub, zdecydować się na dziecko. To samo dotyczy życia zawodowego, zwykle szczęśliwe są w tym czasie zawarte spółki, podpisane umowy, zainicjowana współpraca. Możliwe jest też, że w tym roku będziemy weryfikować nasze relacje zarówno te romantyczne, jak i biznesowe. Te nieprawdziwe, zbudowane na braku równowagi, rozpadną się. To kreatywny czas na to, żeby wspólnie działać, zrobić coś razem na sprawiedliwych zasadach, kiedy liczy się zaufanie i bliskość.

Jak obliczyć, w którym roku numerologicznym jesteśmy?

Do wibracji urodzenia, którą obliczamy sumując wszystkie cyfry daty urodzenia, sprowadzając je do liczby pierwszej, np.:

29.11.1972 2+9+1+1+1+9+7+2 = 32 = 5 dodajemy wibrację roku: 2012 2+1+2= 5 i otrzymujemy: 5 + 5 = 10 = 1

Rok numerologiczny trwa od pełni Księżyca we wrześniu do pełni wrześniowej następnego roku.

Czytaj też:

Pierwszy rok numerologiczny – odważ się być sobą Drugi rok numerologiczny – nie śpiesz się Trzeci rok numerologiczny – czas błyszczenia Czwarty rok numerologiczny – nauka cierpliwości Piąty rok numerologiczny - idą zmiany!

W kolejnym artykule o siódmym roku numerologicznym

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze