1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks

Najlepsze filmy o seksie

kadr z filmu Amercian Beauty, mat.pras
Nie chodzi o żadne hard porno, choć jeśli masz na nie apetyt… my proponujemy coś lżejszego, filmy, które pobudzą twoją seksualność. Już widziałaś? Nie szkodzi. Włącz replay.

PAMIĘTNIK

[embed]http://youtu.be/S3G3fILPQAU[/embed]

Woda ma w sobie coś erotycznego. Ubranie przylegające do ciała. Krople deszczu spływające po skórze… A poza tym, która z nas nie chciałaby się znaleźć sam na sam w łodzi z Ryanem Goslingiem? No dobrze, pewnie nie każda, ale i tak zestaw: wzburzone fale+strugi deszczu+zakochany mężczyzna raczej muszą skończyć się happy endem w sypialni. Nasza rada: nie bój się czasem stracić kontrolę nad sytuacją. Idź na żywioł.

9 I PÓŁ TYGODNIA

[embed]http://youtu.be/rx6hWH94pEw[/embed]

Dobre jedzenie i dobry seks dostarczają równie intensywnych doznań zmysłowych. A gdy jedno idzie w parze z drugim, przyjemność jest podwójna. Przekonaj się sama. Chodzi o tę scenę przed drzwiami lodówki. Kim Basinger zamyka oczy. Mickey Rourke kusi. Truskawkami i… syropem na kaszel. Z każdym kolejnym kęsem robi się coraz bardziej słodko, ostro, smacznie. Po drodze pojawiają się drobne niespodzianki, które jeszcze podkręcają atmosferę. Seks bowiem nie musi (a może nawet nie powinien) być przewidywalny. Tak samo zresztą jak jedzenie. A ty?

ŻYCIE ADELI – ROZDZIAŁ 1 I 2

[embed]http://youtu.be/W1VP-f9bUDM[/embed]

Podobno każda kobieta ma taki moment w życiu, że chciałaby spróbować, jak to jest z drugą kobietą. I nie ma żadnego znaczenia, jaką mamy orientację. Tęsknimy za czułością, kreatywnością, empatią, którą może dać kochance tylko… druga kochanka. A poza tym te krągłości, których na próżno szukać u mężczyzny. W tym filmie sporo jest scen erotycznych, pięknych, dosłownych, kipiących od namiętności i seksu. Najlepiej obejrzyj je wszystkie. Plus jedną, która nie dzieje się w łóżku, ale w restauracji. Pokazuje, że nawet gdy miłości ubywa, namiętność nie zawsze chce odejść. A może twój partner będzie chciał pooglądać z tobą? Dowie się, dlaczego każda z nas ma taki moment w życiu…

Ona

[embed]http://youtu.be/qrnovtFNI6M[/embed]

Odważna wizja przyszłości. Główny bohater filmu (gra go Joaquin Phoenix) jest świeżo po rozstaniu. I chyba stracił nadzieję w kwestii kobiet z krwi i kości, bo jako kolejną partnerkę wybiera sobie… system operacyjny. Samantha jest inteligentna, zawsze dostępna i ma namiętny głos Scarlett Johansson. Tyle że brakuje jej ciała. Drobiazg. Przekonaj się, że same słowa czasem wystarczą.

SEKRETARKA

[embed]http://youtu.be/YmSO07r_zTc[/embed]

Właściwie główny bohater filmu, adwokat Edward Grey, powinien zostać oskarżony o mobbing. A nawet o molestowanie seksualne. Ale skoro jego sekretarce odpowiada takie zachowanie? Zostaje ukarana za każde najmniejsze niedociągnięcie, ale kary tak jej się podobają, że robi tych potknięć coraz więcej. Co to za kary? Oczywiście fizyczne. I mocno erotyczne. Obejrzyj ten film, nawet jeśli koncepcja sado-maso jest ci obca. Akurat w tej wersji może ci się spodobać. A przede wszystkim – warto go zobaczyć, żeby przedefiniować słowo „normalność”. Miłość, seks, pożądanie nie muszą mieścić się w ramach. A czasem nawet lepiej, jeśli się nie mieszczą.

TITANIC

[embed]http://youtu.be/uWNVbFArFDQ[/embed]

Pamiętasz tę scenę, gdy Rose i Jack znajdują na pokładzie „Titanica” przytulny zakątek: samochód? Szyby parują od namiętności i możesz się domyślać, co oni tam robią. Za seks w miejscu publicznym grozi mandat, ale we własnym garażu nikt was nie przyłapie. Efekt? Kary nie będzie, a może być nagroda w postaci niezwykłych doznań.

AMERICAN BEAUTY

[embed]http://youtu.be/3ycmmJ6rxA8[/embed]

Film raczej filozoficzny niż erotyczny. I prędzej skłania do refleksji niż do szaleństw w łóżku. Dlatego przed samą randką nie oglądaj go w całości. Tylko jedną króciutką scenę, w której Kevin Spacey fantazjuje o pięknej blondynce w wannie pełnej płatków róż. Gorąca woda, zapach kwiatów, łagodne światło, jej zmysłowy głos, jego zmysłowe dłonie. Te kilka sekund może cię zainspirować do… kąpieli. Solo albo z mężczyzną. Możesz też wybrać drugi wariant: obejrzeć „American Beauty” od początku do końca – i też z pożytkiem. Będziesz miała bowiem okazję raz jeszcze przemyśleć, jaki związek cię satysfakcjonuje, czego chcesz od mężczyzny, a czego oczekujesz po miłości.

NIEWIERNA

[embed]http://youtu.be/bMfkY9fAOCc[/embed]

Zakazana miłość smakuje zupełnie inaczej niż seks po ślubie. Bohaterka grana przez Diane Lane ma wszystko, o czym marzy stereotypowa kobieta: piękny dom, przystojnego męża, ślicznego synka i dużo czasu dla siebie. I nagle poznaje mężczyznę, który nie ma żadnych zobowiązań, za to własne mieszkanie i ciało Oliviera Martineza. Związek z nim jest ryzykowny, ale na szczęście nie trzeba od razu iść na całość. Wystarczy, że obejrzysz scenę seksu na schodach, żeby poczuć się jak w samym środku gorącego romansu. Najlepsze, że nie musisz łamać przysięgi małżeńskiej, skoro „Niewierna” zrobiła to za ciebie.

OSTROŻNIE, POŻĄDANIE

[embed]http://youtu.be/Abs-vVMREMo[/embed]

Kobieta, mężczyzna, łóżko, podłoga. Ten zestaw w filmie pojawia się często. Sceny erotyczne są dosłowne, wręcz instruktażowe i teoretycznie mogłyby nużyć, ale jest inaczej. Po pierwsze, mają w sobie tyle emocji, że trudno oderwać od nich wzrok. Po drugie – można je potraktować jak lekcję miłości i podpatrzeć kilka pozycji. A potem wypróbować: ze swoim mężczyzną, na swoim łóżku, na swojej podłodze.

UWIERZ W DUCHA

[embed]http://youtu.be/Kdyl9cOLZS8[/embed]

Ta scena, kiedy Demi Moore robi na kole garncarskim garnek z gliny, a Patrick Swayze zachodzi ją od tyłu i zaczyna pieścić. Nie, ona nie ma właściwie ochoty. I jest cała umorusana gliną. I nie ma na sobie seksownej bielizny z love-store’u. W ogóle wydaje się, że to nie ten moment, nie ta atmosfera, nie ta scenografia, a jednak… W kwestii seksu prawda jest jedna: każdy moment jest dobry. A w każdym razie warto spróbować, zamiast mówić: „nie przeszkadzaj mi, jestem teraz zajęta”. Bo może się okazać, że warto porzucić jedno zajęcie na rzecz zupełnie czegoś innego. O wiele bardziej interesującego…

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze