1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks
  4. >
  5. Jak działa prawo przyciągania? Znaleźć swoją drugą połówkę

Jak działa prawo przyciągania? Znaleźć swoją drugą połówkę

Zobacz galerię 3 Zdjęcia
Słyszałeś kiedykolwiek o tym prawie? Nawet jeśli nie słyszałeś, z pewnością nieraz się z nim zetknąłeś w swoim życiu, często w zwykłych prostych czynnościach dnia codziennego. Zauważyłeś, że gdy pomyślisz o babci, która dawno Cię nie odwiedzała, ona dzwoni do Ciebie? A jeśli zaczynasz marzyć o czerwonym mercedesie, zaczynasz takie auto bardzo często widywać na ulicach? Jeśli pomyślisz, że najbardziej podobają Ci się kobiety w obcisłych dżinsach, głównie takie zaczynasz widzieć, gdy spacerujesz po parku, ulicy, galerii?

To właśnie efekt prawa przyciągania, które w tym wypadku działa jednak przy Twojej nieświadomości. Idealnie byłoby, gdybyś mógł to prawo wykorzystać świadomie do własnych celów, do realizacji planów i marzeń. W bardzo dużym uproszczeniu opiszę, jak to zrobić. Temat jest tak rozległy, że odsyłam Cię do fachowej lektury. Naprawdę warto.

Jak zatem przyciągać do siebie wszystko, o czym pomyślisz, co sobie zaplanujesz, co wymarzysz i chcesz osiągnąć? Wyobraź sobie sytuację nawiązującą do treści niniejszej książki: szukanie swojej drugiej połówki. Aby ją znaleźć, musisz przede wszystkim wiedzieć precyzyjnie, kogo szukasz. Wyobraź sobie niezwykle wyraźnie, jak ma owa osoba wyglądać, ubierać się, pachnieć, mówić, zachowywać się, uśmiechać, co jeść, co lubić robić, jaki ma mieć kolor paznokci i odcień włosów. Im dokładniej to określisz, tym lepiej. Potem zastanów się, gdzie możesz jej szukać, gdzie ona może przebywać, co lubi, do czego dąży. Następnie sam zacznij odwiedzać miejsca, gdzie spodziewasz się ją spotkać. A teraz Wasze pierwsze spotkanie. Pomyśl, jak będzie wyglądało zapoznanie, co powiesz, jak się zachowasz, co jej zaproponujesz, co będzie dalej.

Co zmieniło się przez taką analizę?

  • Teraz wiesz, jakiej konkretnie osoby szukasz, a przez to zaczniesz zauważać wszystkie osoby pasujące do Twoich oczekiwań — to działa jak wyostrzenie wzroku.
  • Przypuszczając, gdzie taka osoba może przebywać i samemu będąc w tych miejscach (niezależnie, czy to portal randkowy, dyskoteka czy biblioteka), zwiększasz swoje szanse na spotkanie tej osoby.
  • 3_godziny
Wyobrażając sobie pierwsze spotkanie, przygotujesz się na nie, a tym samym zmniejszysz swoją tremę, będziesz miał więcej pomysłów na powitanie, rozmowę, zaproszenie na randkę, a nawet kolejne spotkanie — zaprezentujesz się z najlepszej strony. I tu pojawia się sedno prawa przyciągania — to nie cud, tylko odpowiednie, umiejętne kierowanie swoim życiem. Osoba, którą sobie wyobraziłeś, nie pojawiła się w Twoim życiu, gdyż ją „przyciągnąłeś”. Pojawiła się z zupełnie innego powodu — po prostu postawiłeś przed sobą wiele drogowskazów, które doprowadziły Cię odpowiednią drogą do tego, czego szczerze i mocno pragniesz.

Fragment pochodzi z książki „3 godziny. Jak rozpoznać prawdziwą miłość”, Ewelina Jasik, Adam Jakubiak, Wydawnictwo Sensus 2015, s.344

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze