1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks

Tylko dla kobiet: 5 rzeczy, które odstraszają mężczyzn

123rf.com
123rf.com
Jeżeli jesteś singielką i chcesz to w krótkim czasie zmienić, zrezygnuj z tych rzeczy w towarzystwie potencjalnego wybranka.

Dziś kolejny odcinek z serii "życie we dwoje z przymrużeniem oka". Tym razem pod lupę biorę rzeczy, który zdarza nam się robić, a które przez płeć brzydszą, uznawane są za nieatrakcyjne i odstraszające.Czyli pokrótce, czego nie robić, by znaleźć miłość!

1. Nie atakuj - to, że jesteśmy kobietami, nie oznacza, że nie możemy wziąć  "rzeczy w swoje ręce". O ile równouprawnienie, także w kontekście przejęcia inicjatywy podczas randki, jest mile widziane, o tyle  zbyt agresywne emanowanie seksapilem i narzucanie się, daje odwrotny skutek od zamierzonego. Radzimy więc postawić na subtelność i dać się prowadzić wrodzonej, kobiecej intuicji.

2. Weź na luz - nie musisz śmiać się na każdy (wątpliwie śmieszny) dowcip współtowarzysza, ani popadać w oszałamiający zachwyt nad każdym jego osiągnięciem. To, że on zna 5 języków obcych (w tym gwarę praską czy wschodnio krakowską) to jeszcze nie oznacza, że jest absolutnym erudytą. Tajemniczość, jest lepszym wyjściem niż totalny poklask i emocjonalny entuzjazm.

3. Tapeta zamiast makijażu - rzecz niemile widziana, nie tylko przez mężczyzn, lecz także przez Twoją skórę (zwłaszcza latem). Pamiętaj, że "make up - no make up" jest najbardziej sexy, jak również, że czerwona szminka, absolutnie wystarczy i zestawianie jej z przydymionym okiem jest wersją raczej mocno wieczorową, wręcz buduarową. Naturalność to coś, co sprawdza się nie tylko latem, ale też rzecz która zobowiązuje. Lepiej więc wydać pieniądze na dobrą pielęgnację, niż na tonę szminki.

4.Wieczna dieta - odchudzanie się i notoryczne głodówki nie są mądre. Nie są też zdaniem mężczyzn atrakcyjne, zwłaszcza gdy podczas randki posiłek kobiety zaczyna i kończy się na listku sałaty. Jedzenie wszak jest nie tylko paliwem dla ciała, lecz także czynnością niezwykle zmysłową. Stosunek do posiłków mówi też wiele o nas, dlatego dobrze jest zdrowo, mądrze jeść, a od czasu do czasu pozwolić sobie na totalne, kulinarne szaleństwo.

5. Kobieta z kieliszkiem - czyli spożywanie alkoholu w nadmiarze, nie jest ani eleganckie ani atrakcyjne. Nie dodaje nam też "punktów" do samooceny, zwłaszcza gdy w perspektywie jest urwany film czy kac gigant. Nie jest też zdaniem mężczyzn rzeczą, budzącą pożądanie. Zasada ta działa też w drugą stronę i warto ją dobrze zapamiętać. I tekst "nie ma brzydkich kobiet, tylko czasami wina brak" powinien dać do myślenia, zwłaszcza gdy randka zaczyna się od klubowego szaleństwa.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze