1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Seks

Jak rozpocząć zabawę z wibratorem

fot.123rf
fot.123rf
Podziemie Erotyczne Kobiet to cykl otwartych warsztatów na temat kobiet, seksu, przyjemności, równości. Może już czas wziąć sprawy seksualne w swoje ręce?

Możemy i powinnyśmy mieć orgazmy na swoich własnych warunkach - z mężczyzną, z kobietą, z wibratorem, z prysznicem i z poduszką, o ile sprawia nam to przyjemność i właśnie na to mamy ochotę. (…) Erekcja to nie pępek świata. Obecnie seksualność rozgrywa się na męskich warunkach. Kobiety rezygnują z odkrywania swojej seksualności ze strachu, że zostaną uznane za „zbyt wymagające” lub „niewyżyte”. (..) Nikt nie przypomina nam, że nasze potrzeby też są ważne, normalne i warto za nimi podążać. Jeżeli my same nie staniemy po swojej stronie, nikt inny za nas tego nie zrobi.. – tłumaczy Joanna Keszka, która uruchamia Podziemi Erotyczne Kobiet. – Będę dzielić się swoimi podpowiedziami z kategorii tego, jak mieć seks i przyjemność z seksu - zarówno solo, jak i w duecie, jak pozwalać sobie na więcej w seksie i w życiu, jak odkrywać i podążać za swoimi potrzebami erotycznymi.

Otwieram Podziemie Erotyczne Kobiet, bo chcę żeby kobiety czuły się silne i swobodne w przestrzeni seksualnej. Wstyd, niepewność, brak praktycznej wiedzy na temat seksu i brak wiary, że kobiece potrzeby też się liczą, odbierają nam głos potrzebny do mówienia o tym, czego chcemy i czego nie chcemy w łóżku. Zapraszam wszystkie panie:  studentki, emerytki, matki i córki, babcie i przyjaciółki, lekarki i nauczycielki. Każda z nas zasługuje na udane życie erotyczne.

Pierwsze dwa spotkania (9 i 11 marca) odbędą się pod hasłem: „Jak rozpocząć zabawę z wibratorem” 

 • Kobiety i wibratory: o tym, jak wiele nas łączy
 • Po co kobiecie wibrator?
 • Masturbacja jest dobra i przyjemna
 • Zaplanuj swój seks w pojedynkę
 • Bądź dobra dla swojej łechtaczki
 • Wibratory dla każdej Bezwstydnej Pani Domu
 • Wszystko czego dowiesz się o przyjemności z seksu solo, możesz łatwo wykorzystać w czasie zabawy z partnerem lub partnerką.
WSTĘP WOLNY, WARSZTATY TYLKO DLA KOBIET! Zapisy: lovestore@barbarella.pl

Warsztaty i konsultacje prowadzi: Joanna Keszka, twórczyni   ogólnopolskiej akcji „Cała Polska ćwiczy mięśnie Kegla”, redaktorka naczelna portalu Barbarella.pl, autorka najodważniejszej polskiej książki o seksie pt. „Grzeczna to już byłam czyli kobiecy przewodnik po seksie”.

Kobiecy butik LoveStore.Barbarella.pl, Warszawa, ul. Hoża 57 lok 1b

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze