1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks
  4. >
  5. 5 rzeczy, których nie warto robić w nowym związku

5 rzeczy, których nie warto robić w nowym związku

fot. 123rf
Zwłaszcza, kiedy mamy za sobą przykre doświadczenia relacyjne lub posmakowaliśmy samotności, w nowy związek wchodzimy z nadzieją i lękiem. Czego warto przestrzegać, żeby tym razem udało się?

1. Nie przyspieszaj

Nowe związki są szczególnie narażone na to zjawisko. Zakochałaś się i zanim się zorientujesz, chcesz poświęcić nowej relacji wszystko - swoje ciało, pasje, rodzinę. Nowa miłość jest hipnotyzująca i dobrze. Ciesz się tymi chwilami, ale nie zatrać się w nowym uczuciu całkowicie, bo wysycisz za szybko nowy smak.

2. Nie wahaj się

Poczuj swoją gotowość, żeby uczuciowo zaangażować się. Przestrzegając punktu pierwszego, zaryzykuj otwartość, nawet gdy się boisz.

3. Nie graj w gry

Gry pojawiają się z poziomu ego, nie serca. Prowokujące sms-y, flirt z kimś innym, wzbudzanie zazdrości i niepewności - tego typu zabiegi tylko zaszkodzą związkowi. Postaw na szczerość i budowanie zaufania.

4. Nie zapominaj, czego pragniesz i kim jesteś

To twoja osobowość i twoja indywidualność sprawiają, że jesteś atrakcyjna, bo unikalna. Nie bądź taka, jak on chce, tylko bądź sobą.

5. Nie bądź wygodna

Nie wpadnij w jakąś rolę - opiekuńczej mamusi, wyzwolonego wampa, zdystansowanej zimnej kobiety czy racjonalnej intelektualistki. To wygodne, pokaż mu wszystkie odcienie swojej kobiecości. Powodzenia!

3 błędy zakochanej kobiety - TUTAJ

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze