1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Archiwum Cyfrowe
  4. >
  5. Sens Testy 2 - 2016

Sens Testy 2 - 2016

„SENS TESTY” – wydanie specjalne miesięcznika „SENS”. Zbliżają się wakacje, czas na relaks... pojawiają się pytania, gdzie i jak najlepiej odpocząć? Czy umiemy się zrelaksować, czy potrafimy "wyluzować", czy nawet na wakacjach żyjemy z zegarkiem w ręku?

Z wydania „SENS TESTY”, w przyjemny, bezstresowy sposób czytelniczka będzie mogła dowiedzieć się czegoś o sobie. Zrelaksuje i odpocznie, a potem - wypoczęta, zadowolona znowu ruszy do akcji, bogatsza w wiedzę o sobie i bardziej świadoma swoich potrzeb. Dodatkowo uzbrojona w siłę, którą zdobędzie dzięki ćwiczeniom i zadaniom oraz po lekturze polecanych książek.

Magazyn „SENS TESTY” jest skierowany do osób, które chcą poznać siebie, sprawdzić, jak można się zmienić oraz jak postępować w miłości oraz innych sytuacjach aby było to zgodne z naszą naturą i charakterem. Pojawią się podpowiedzi jak pielęgnować miłość, porady jak radzić sobie z zazdrością oraz na jakie męskie sztuczki się łapią. Przed wakacjami warto sprawdzić jaki kraj wybrać dla siebie na wakacje by w pełni odpocząć i nabrać sił.

Ponadto czytelnicy znajdą przy materiałach, 180 pytań, zadań i ćwiczeń wraz z rozwiązaniami, pomysły rozwojowe i inspiracje książkowe. Rozwiązane testy pozwolą dowiedzieć się kilku nowości o sobie, o relacjach, roli w związku i swoim potencjale.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze