1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Powstanie czwarta część „Matrixa” z Keanu Reevesem

Powstanie czwarta część „Matrixa” z Keanu Reevesem

Kadr z filmu Matrix: Reaktywacja. (fot. BEW)
Kadr z filmu Matrix: Reaktywacja. (fot. BEW)
Spekulacje na temat kolejnej części kultowego "Matrixa" pojawiały się w sieci od lat. Ale wszyscy przyzwyczaili się już, że o powrocie tego typu produkcji plotkuje się bezustannie i niewiele z nich znajduje następnie potwierdzenie w rzeczywistości. Nie tym razem. Kolejna odsłona "Matrixa" została własnie oficjalnie potwierdzona.

O Keanu Reevesie, który w "Matrixie" wcielił się w postać głównego bohatera było ostatnio głośno także za sprawą informacji, że pojawi się w wyczekiwanej grze produkowanej przez polskie studio CD Projekt RED - "Cyberpunk 2077". Niedawno można go było także podziwiać na dużym ekranie, w kolejnej odsłonie "Johna Wicka". Ta informacja zszokowała jednak wszystkich jego fanów.

Czwarta część historii wiodącego podwójne życie programisty komputerowego, będzie kontynuacją poprzednich, zakończonych ogromnych sukcesem produkcji - "Matrix", "Matrix: Reaktywacja" i "Matrix: Rewolucje". Reżyserią ponownie zajmie się Lana Wachowski.

 Keanu Reeves jako Neo w filmie Matrix. (fot. BEW) Keanu Reeves jako Neo w filmie Matrix. (fot. BEW)

To jednak nie koniec dobrych wiadomości dla fanów historii "Matrixa" - w nowym filmie zobaczymy między innymi Keanu Reevesa oraz Carrie-Anne Moss, którzy wcielili się w role Neo oraz Trinity w poprzednich częściach produkcji.

"Nie możemy być bardziej podekscytowani ponownym wejściem do świata Matrixa z Laną. Lana jest prawdziwą wizjonerką - wyjątkową i oryginalną twórczynią. Cieszymy się, że pisze, reżyseruje i produkuje nowy rozdział w uniwersum Matrixa" - podkreślił prezes Warner Bros wytwórni filmowej, która wyprodukuje najnowszego Matrixa, Toby Emmerich.

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze