1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Podróże
  4. >
  5. Otwieramy Dom OMEGI na czas Igrzysk Olimpijskich w Paryżu 2024

Otwieramy Dom OMEGI na czas Igrzysk Olimpijskich w Paryżu 2024

Fot. Materiały partnera
Fot. Materiały partnera
OMEGA na czas Igrzysk Paryż 2024 stworzy unikalny dom marki, celebrując w ten sposób swoją rolę Oficjalnego Chronometrażysty Igrzysk Olimpijskich. Dom OMEGI w Paryżu usytuowany we wspaniałej, centralnej lokalizacji w samym sercu miasta-gospodarza, stanie się azylem dla wybranych gości, celebrytów i sportowców.

Fot. Materiały partnera Fot. Materiały partnera

Po nieobecności w ostatnich edycjach, na olimpijskie areny wreszcie wracają kibice. OMEGA chce w pełni wykorzystać tę okazję i także dla nich tworzy tę przyjazną i atrakcyjną przestrzeń. Dom OMEGI w Paryżu zajmie pomieszczenia Maison des Polytechniciens, na kilku piętrach gmachu Hôtel de Poulpry, zlokalizowanego w niedalekim sąsiedztwie Muzeum d'Orsay. To miejsce wprost tonie w naturalnym świetle i urzeka wyszukanymi wnętrzami, a także intensywną zielenią roślinności tarasowych ogrodów wokół budynku.

Raynald Aeschlimann, Prezydent i Dyrektor Generalny OMEGA, powiedział: „Uwielbiamy dzielić się duchem Igrzysk Olimpijskich z naszymi przyjaciółmi na całym świecie. To magiczne doświadczenie, a Dom OMEGI, to dla nas szansa, aby wspólnie celebrować ten czas. Nie mogę już doczekać się, aby otworzyć jego drzwi i kreować niezapomniane chwile w Paryżu.”

Dom OMEGI będzie nie tylko świadectwem 92-letniej historii marki w prestiżowej roli chronometrażysty. Miejsce ma także tętnić energią i emocjami bieżącej edycji Igrzysk Olimpijskich. W trakcie dnia, goście będą mogli się zrelaksować w urozmaicony sposób zagospodarowanych luksusowych przestrzeniach obiektu i śledzić sportowe wydarzenia relacjonowane na żywo, na dużych ekranach. Wieczorem, lokalizacja będzie zmieniać się w arenę serii prestiżowych, tematycznych wydarzeń na specjalne zaproszenia, gdzie będziemy świętować w prawdziwym stylu OMEGA, z udziałem rodziny ambasadorów i sławnych przyjaciół marki.

Dom OMEGA po raz pierwszy otwarto podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie 2012. Kolejny raz inicjatywa towarzyszyła Igrzyskom w Rio 2016. Pragnąc podtrzymać tę rozwijającą się tradycję marka zorganizuje Dom OMEGI w Paryżu 2024, który podobnie jak pozostałe, z pewnością stanie się „miejscem, w którym trzeba być” dla gości odwiedzających miasto z okazji Igrzysk.

Dom OMEGI będzie otwarty od niedzieli 28. czerwca do soboty 10. sierpnia br., a harmonogram wydarzeń będzie ogłaszany podczas trwania Igrzysk Olimpijskich.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze