1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

J’adore - arcydzieło Haute Parfumerie

Suknia rodzi się na papierze, gdzie powstaje pierwszy projekt, który zmieni się w kreację couture. Także zapach opracowywany jest najpierw na piśmie – w tej formie odsłania swoje złożone oblicze. J’adore otwiera dziś nowy rozdział swojej historii: przedstawia Eau de toilette.

Nowa odsłona klasycznych perfum, w której lekkość łączy się nieoczekiwanie z wielką intensywnością jest jedna z ciekawszych propozycji zapachowych nadchodzącej jesieni. J’adore Eau de toilette, stworzone zostały  na bazie kwiatowych płatków. Nowa woda toaletowa jest lekka, ale nie naiwna, delikatna, ale nie pozbawiona charakteru. Tak jak w Eau de parfum, także w tej kompozycji żaden kwiat nie dominuje nad pozostałymi, a wszystkie łączą się ze sobą w doskonałej harmonii.

Drogocenne esencje kwiatowe

Dla kompozycji Eau de Toilette J'adore, François Demachy, twórca zapachów Diora,                       wybrał nową, subtelną formę, inspirowaną atmosferą Granville. Ujął w zapachu ducha jego czasów, wykorzystując nuty najbardziej cenione przez Christiana Diora. Wśród nut głowy dominują świeże cytrusy. Wyeksponowana została delikatna żółta mandarynka (idealna równowaga pomiędzy niedojrzałą i kwaskową zieloną, a czerwoną, bardzo dojrzałą o słodkim smaku), która sprawia, że kompozycja wibruje i nabiera blasku. W sercu zapachu powraca charakterystyczny bukiet J’adore, w którym odnajdujemy kwiatowe nuty, opracowane na bazie płatków. Róża damasceńska, ylang ylang, jaśmin sambac i kwiat tunezyjskiej pomarańczy tworzą subtelną wiązankę, która nie epatuje przepychem. Drzewna, lekko waniliowa podstawa zapachu pozwala na dłużej zachować piękny ślad Eau de toilette. Eau de Toilette to zapach natychmiast rozpoznawalny - nowa kompozycja świetlistego J’adore pozostająca wciąż kwintesencją zmysłowej kobiecości.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze