1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Gwiazdorska kolekcja H&M Fashion Against AIDS

Fashion Against AIDS (FAA) to wspólną inicjatywę firmy H&M i organizacji Designers Against AIDS’s (DAA), której celem jest rozpowszechnianie wiedzy na temat bezpiecznego seksu i zapobieganie HIV/AIDS wśród młodzieży na całym świecie.

W tworzeniu najnowszej kolekcji Divided, która do sklepów H&M trafi już 26 kwietnia zaangażowanych zostało wielu topowych artystów , między innymi: Selma Blair, Penn Badgley, Keri Hilson, Sky Ferreira, Akon, Nikki Reed, Ginnifer Goodwin, Scissor Sisters, Shiloh Fernandez i The Misshapes.  

–  Artyści są w tej kampanii bardzo ważni, ponieważ wielu młodych ludzi bierze z nich przykład. Znane osobistości pomagają rozpowszechniać wiedzę, mówiąc o zapobieganiu HIV/AIDS. Prosimy ich o pomoc w propagowaniu bezpiecznego seksu w mediach społecznościowych, takich jak Twitter czy Facebook, na własnych stronach internetowych, a także na koncertach. – mówi Ninette Murk, założycielka i dyrektor artystyczny DAA.

Kiedy wszystkie gwiazdy wspólnie promują kampanię H&M Fashion Against AIDS, prezentują kolekcję unisex od najlepszej strony. Selma Blair założyła stylowy wiosenny płaszcz na T-shirt z jednym z haseł kampanii, a Penn Badgley ma na swoim T-shircie zwykłą bluzę z kapturem. Shiloh Fernandez widzimy w nylonowej parce koloru khaki, T-shircie i dżinsach; Ana Matronic ze Scissor Sisters założyła brzoskwiniowy trench jako sukienkę. Keri Hilson wybrała dla siebie kombinezon z hasłem kampanii. Wszystkie te rzeczy są bardzo uniwersalne, pasują do siebie i pomagają rozpowszechniać wiedzę o zapobieganiu HIV/AIDS.

25% wpływów z  jej sprzedaży zostanie przekazanych na rzecz Designers Against AIDS (DAA) i międzynarodowych projektów związanych z zapobieganiem HIV/AIDS. Do tej pory dzięki kampaniom FAA zebrano już ponad 41 milionów koron szwedzkich.

Źródło: H&M

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze