1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Śniegowce w 4 wydaniach

Śniegowce w 4 wydaniach

53308315 - women's shoes lies in the background
53308315 - women's shoes lies in the background
I choć kalendarzowa zima jeszcze przed nami, aurę mamy iście północną. Dlatego też najwyższa pora schować szpilki i wygodne trampki i wyciągnąć z dna szafy wygodne śniegowce. Oto 4 pomysły na to jak je nosić by było nam nie tylko ciepło.

To już ten moment, w którym bez poczucia winy, możemy wyciągnąć śniegowce z dna szafy. Te zimowe buty, są nie tylko wygodne, ale już na stałe wpisały się w kanon zimowej mody. Oto 4 pomysły jak je nosić, by otulić się nie tylko ciapłem lecz także pewnością siebie i dobrym samopoczuciem.

Śniegowce w wersji casual

Śniegowce możemy nosić np. z super modną i wygodną dzianinową sukienką tubą. Ciepło zapewni nam także wygodna parka oraz super ciepła czapka. Detale takie jak zegarek czy wwysmakowana biżuteria dodadzą całości subtelnego charakteru.

Śniegowce w wydaniu romantycznym

Kożuchowe buty zestawione z pudrowo różową spódnicą oraz klasyczną puchówką, nadazdzą sylwetce romantycznego i ultradziewczęcego charakteru. Przewrotny total look uzyskamy zestawiając je także z różową bluzą z kapturem.

Śniegowce w wydaniu militarnym

Śniegowce z powodzeniem możemy też nosić w połączeniu z bojówkami bądź spodniami w kolorze khaki, ciepłą parką i wygodnym. Calość zachowana w kolorystyce moro, uzupełniona o złote dodatki będzie przezentować się niezwykle efektownie.

Śniegowce  w wersji dzianinowej

A gdyby tak ubrać się zimą w dzianinę od stóp aż po głowę? Chyba każda z nas nie raz marzyła o tym by nie musieć wychodzić z pod ciepłego koca. Teraz dzianinowe ubranie może być nie tylko wygodne, lecz także super modne i co najważniejsze ciepłe i komfortowe. Ubrane w dzianinę śniegowce idealnie będą wyglądać w towarzystwie dzianinowych warstw.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze