1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Nowa odłona kolekcji "Skrzydła"Sylwii Kopczyńskiej

Zobacz galerię 8 zdjęć
Kopczyńska intryguje nie tylko swoimi projektami, ale również formą odsłony najnowszych kolekcji.

Projekty są klasyczne, lekkie i dziewczęce. W najnowszej kolekcji można znaleźć  połączenie wielu warstw lekkiego tiulu, cięte, szarpane tkaniny i pastele. Dominuje miękka prostota i klasyczny krój. Projekty zmysłowo płyną po linii ciała, otulają kobiece kształty, a materiał zapewnia poczucie lekkości i swobody. To propozycja dla kobiet z poczuciem dojrzałości, które sekret odkryły w swojej delikatnej i wdzięcznej naturze.

Kolejna odsłona Skrzydeł to manifest wolności, który przyprawia o skojarzenia z życiem i płodnością. Projektantka pozwala powrócić kobiecie na łono natury.. Skrzydła kojarzą się z wiatrem we włosach, skromnym weselem na łące i tańcami na boso. Projekty idealnie komponują się z wiankiem lub delikatnym welonem. Są również idealnym tłem do dodatków.

Kolekcje Kopczyńskiej często odnoszą się do bajkowych lub mitologicznych postaci. Spotkaliśmy się już z porównaniami do wróżek i księżniczek. Przyszedł czas na jedyne w swoim rodzaju elfy! Te drobne postacie to bożki życia i płodności. Inspiracja wprowadziła do kolekcji kolory mięty, złota, miodu i cielistości. Niewątpliwie też dodała kolekcji niepowtarzalny charakter i skojarzenia z naturą. Dlatego też można natknąć się na projekty z tkaniną obsypaną kwiatami i przypominającą pajęczą sieć.

Niewątpliwie jednak najnowsza odsłona kolekcji „Skrzydła”, przypadnie do gustu kobietom, które kochają naturalność i lekkość, w pełnym tych słów znaczeniu.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze