1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Kosmetyk tygodnia - pomyśl o pielęgnacji przeciwzmarszczkowej już dzisiaj

YsthéAL INTENSE koncentrat przeciwzmarszczkowy

Idealny partner dla kobiet, które szukają:

  • rozwiązania zapewniającego poprawę jakości skóry
  • intensywnej skuteczności przeciwzmarszczkowej
  • kuracji przeciwstarzeniowej w uzupełnieniu do codziennej pielęgnacji
  • pielęgnacji uzupełniającej po zabiegach kosmetycznych regenerujących skórę (peeling, laser)
Doskonałe osiągnięcia w pielęgnacji przeciwzmarszczkowej od ponad 20 lat

Co minutę w Europie sprzedawany jest jeden z produktów gamy YsthéAL.

Niezależnie od wieku współczesne kobiety pragną zwalczać zmarszczki, oczekując jednocześnie ,,efektu pięknej skory”. Eau Thermale Avène jest ich wiernym sprzymierzeńcem w dążeniu do młodego wyglądu…Gama YsthéAL spełnia wszystkie pragnienia i oczekiwania dotyczące skuteczności, jakości i bezpieczeństwa kosmetyku dzięki wiodącemu składnikowi aktywnemu: RETINALDEHYDOWI.

1994 – premiera YsthéAL: rewolucyjne podejście do procesu starzenia się skóry Premiera YsthéAL: rewolucyjne podejście do procesu starzenia się skory. Po raz pierwszy w dermokosmetyce składnik aktywny z grupy retinoidów zapewnia skuteczne działanie przeciwstarzeniowe, wywołując mniej ubocznych skutków podrażniających niż czynna witamina A. Od tej pory Retinaldehyd zajmuje wiodącą pozycję wśród dermokosmetycznych substancji aktywnych przeciwdziałających procesowi starzenia, przeznaczonych do skóry wrażliwej. Dowody kliniczne potwierdzają jego skuteczność już od ponad 20 lat.

2000 – YsthéAL+ zwiększa skuteczność w walce z procesem fotostarzenia, dzięki wprowadzeniu Pre-Tokoferylu będącego prekursorem witaminy E. Pretokoferyl chroni skórę przed szkodliwym wpływem wolnych rodników, wchodząc w skład produktów pielęgnacyjnych Eau Thermale Avène.

2013 – formuła YsthéAL wzbogacona zostaje o stymulujący działanie Retinaldehydu aktywny składnik OGG (oleamid glicyloglicyny).Zgłoszone do patentu synergiczne połączenie zwiększa w sposób trwały rezerwy witaminy A, czyli witaminy młodości w skórze!

2017 - OTWARCIE NOWEGO ROZDZIALU SAGI YSTHÉAL

„PODWÓJNY AGENT” YsthéAL INTENSE zwiększa skuteczność, oferując podwójne działanie: pielęgnację przeciwzmarszczkową oraz odnowę skóry. Jego cel to zmarszczki i bruzdy, utrata blasku oraz nierównomierna powierzchnia cery.

„W JEDNOŚCI SIŁA” Nowa formuła zawiera podwójne stężenie Retinaldehydu i Pre-Tokoferylu w opatentowanym połączeniu o udowodnionej skuteczności. Dzięki tej synergii zasoby witaminy A w skórze zwiększają się w sposób trwały!

„NAUKOWE REFERENCJE” Po raz pierwszy stworzono krem na noc o skuteczności peelingu powierzchownego skóry! Efekt przeciwzmarszczkowy 3D, któremu towarzyszy nieskazitelna jakość skóry! Niezawodna pielęgnacja, która przedłuża rezultat zabiegu laserowego!

Jak wszystkie produkty pielęgnacyjne gamy, YsthéAL INTENSE jest wzbogacony w wodę termalną Avène o działaniu kojącym i zapobiegającym podrażnieniom. Jego tolerancja została sprawdzona dla wszystkich typów skóry, również najbardziej wymagającej (skóra w fazie epidermizacji po zabiegu chirurgii estetycznej) oraz wrażliwej.

Formuła YsthéAL INTENSE przeznaczona do wszystkich rodzajów skóry ma miękką i stapiającą się ze skórą konsystencję, która szybko się wchłania, tworząc matowe, aksamitne wykończenie.

I oczywiście bezpieczeństwo jest dla nas najwyższym priorytetem-specjalne opakowanie bez wstecznego prze-pływu powietrza gwarantuje maksymalną ochronę antyoksydacyjną. Wyjątkowe właściwości Retinaldehydu są zabezpieczone, oferując pełną skuteczność.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze