1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Vans upamiętnia 60-lecie eksploracji kosmosu i innowacji kosmicznych z kolekcją Space Voyager dedykowaną NASA

Vans upamiętnia 60-lecie eksploracji kosmosu i innowacji kosmicznych z kolekcją Space Voyager dedykowaną NASA

Zobacz galerię 6 zdjęć
Vans upamiętnia NASA kolekcją obuwia i odzieży, która jest hołdem dla sześciu dekad eksploracji kosmosu i odkryć. Kolekcja Vans Space Voyager trafi do sklepów Vans 2 listopada.

Zainspirowana oryginalnymi kombinezonami kosmicznymi kolekcja obuwia Space Voyager prezentuje wyjątkowy design, w tym wyeksponowaną piankę i wymienne naszywki. Wprowadza to kosmiczny hołd dla ponadczasowych modeli Vans, w tym Sk8-Hi i Old Skool oraz klasycznych dodatków i akcesoriów.

Kolekcja obuwia i ubrań będzie dostępna w sprzedaży od 2 listopada
Na kolekcję składa się osiem modeli butów, w rozmiarach dla dorosłych oraz dzieci, w modelach Sk8-Hi MTE, Old Skool i Classic Slip-On. Dwie wersje Sk8-Hi 46 MTE DX są wyposażone w cholewki z licowej skóry, wyeksponowaną piankę, emblemat NASA Meatball na bocznych panelach butów i czarne sznurowadła. W modelu Old Skool Vans wprowadza ikoniczną pomarańczową kolorystykę z czarnym logotypem NASA i sznurowadłami, a także minimalistyczną, białą wersję, która posiada wyeksponowane obszycie z pianki i piankową, sztywną podeszwę. Modele dla młodzieży to Slip-On z czarną cholewką z nadrukiem galaktyki i podeszwą z gumy brokatowej, oraz biały Sk8-Hi MTE wyposażony w inspirowaną przestrzenią kosmiczną podeszwę. Modele Sk8-Hi MTE są wyposażone w technologię Vans MTE 360 ™, która wspomaga zatrzymywanie ciepła wokół stopy i odprowadzanie wilgoci w każdym bucie, a także posiada wytrzymałą podeszwę zewnętrzną dla zwiększenia przyczepności.

Dla dobrze dopełnienia oferty, Vans wprowadza trzy kurtki w ramach kolekcji kapsułowej, w tym Vans Space Anorak w kolorach czarnym i pomarańczowym oraz kurtkę Vans Space Torrey Padded MTE w dwóch kolorach, które posiadają detale graficzne Apollo 11 dla uczczenia pierwszej podróży człowieka na księżyc. Dodatkowo w skład kolekcji wchodzi bluza z kapturem Vans Space Pullover w kolorze czarnym i koszulka z długim rękawem Vans Space Man w kolorze białym. W przypadku modeli młodzieżowych Vans prezentuje trzy rodzaje t-shirtów, pasujące do asortymentu dla dorosłych.

Wreszcie, Vans oddaje hołd NASA, poprzez dodanie kultowych kolorów i grafik w klasycznych modelach akcesoriów, takich jak Grind Skate Duffel w pomarańczowym, kosmicznym kolorze i plecaku Snag Plus, aby uzupełnić tę wyjątkową kolekcję.

Kolekcja kapsułowa Vans Space Voyager będzie dostępna od 2 listopada 2018r.

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze