1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

ARTDECO Wild atHeart - kolekcja jesień 2011

Inspiracje motywami zwierzęcymi królują w świecie mody już kolejny sezon. Teraz królestwo dzikich zwierząt stało się również inspiracją dla trendów w makijażu w sezonie jesień 2011.

Podążając za najnowszymi trendami marka Artdeco przygotowała kolekcję kosmetyków do makijażu,  odzwierciedlającą  nieokiełznaną dzikość kobiecej natury, subtelnie dopełnioną nutą klasycznej elegancji.

Wizerunek kobiety nadchodzącej jesieni jest zatem niezwykle zmysłowy, elegancki ale również drapieżny. Stylizacja Artdeco przywodzi na myśl "kobietę wamp" z secesyjnych obrazów Gustava Klimta. Tej jesieni będziemy więc nie tylko bardzo wytworne, ale  również będziemy emanować pewnością siebie i ogromną siłą.

W makijażu dominują głęboki fiolet, odcienie śliwki, nasyconej, karminowej czerwieni, jak również chłodne beże i brązy.Mocno podkreślone zostają oczy, ale też na drugi plan nie schodzą usta podkreślone karminową lub śliwkową pomadką. Tym, co zostaje z letniego sezonu i jest modne zawsze, to nieskazitelna, idealnie gładka i subtelnie muśnięta słońcem cera.

Same kosmetyki,  opakowane w niezwykle pudełeczka ozdobione printami przywodzącymi na myśl wężową skórę, stanowią inspirację do tworzenie  makijażu wyrafinowanego i zmysłowego.

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze