1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Pokochaj swoje ciało z marką ARKANA – nie tylko z okazji Walentynek! [wyniki konkursu]

Zobacz galerię 3 Zdjęcia
Przedstawiamy Wam wspaniały zestaw do pokochania marki ARKANA, który możecie mieć szansę same przetestować. Weź udział w konkursie, odpowiedz w jak  na pytanie „Jaki jest Twój sprawdzony rytuał pielęgnacyjny, który stosujesz przed randką?”

Przedstawiamy Wam wspaniały zestaw do pokochania marki ARKANA, który możecie mieć szansę same przetestować. Weź udział w konkursie, odpowiedz na pytanie „Jaki jest Twój sprawdzony rytuał pielęgnacyjny, który stosujesz przed randką?” Do wygrania zestaw dwóch kosmetyków:

Neuromaska z kwasem NANA i GABA - Neuro NANA Lift Mask

Gotowa do natychmiastowego użycia maska w 1/3 stworzona została z substancji aktywnych, m.in.: kwasu GABA oraz glikopeptydów z owoców goji. Opracowana przez ekspertów Arkana formuła gwarantuje natychmiastowy efekt liftingu, wygładzenie zmarszczek, usunięcie toksyn, a także poprawę metabolizmu i mikrokrążenia w skórze. Rekomendowana do stosowania 1 x w tygodniu dla podtrzymania efektów zabiegu neuropeelingu liftującego oraz zawsze jako domowa maska bankietowa przed wielkim wyjściem. Pojemność 50 ml / cena 59 zł

Neurokrem z kwasem NANA I GABA - Neuro NANA & GABA CREAM 

Ciekłokrystaliczna formuła i lekka konsystencja kremu ułatwiają aplikację, a bogaty skład (m.in. kwas GABA, NANA, kwas hialuronowy wysoko i niskocząsteczkowy, olej kokosowy, oliwa z oliwek, olej jojoba i pantenol) gwarantuje spektakularny wygląd skóry. Dla utrzymania i wzmocnienia efektów stosuj 1-2 razy dziennie po zabiegu Neuro GABA Lift Peel. Możesz używać równocześnie z Bo2Look Elixir i Bo2Look Wrinkle Relaxer. Pojemność 50 ml / cena 189 zł

Co trzeba zrobić? Odpowiedz na pytanie: "Jaki jest Twój sprawdzony rytuał pielęgnacyjny, który stosujesz przed randką?" Wyślij odpowiedź na adres konkurs.portal@zwierciadlo.pl W treści maila wpisz "Pokochaj swoje ciało z marką Arkana - nie tylko z okazji Walentynek" Na odpowiedzi czekamy w terminie: 13.02.2019 r.- 14.02.2019 r. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin konkursu Nagrody trafią do autora najciekawszej odpowiedzi.

Laureaci konkursu: 

agaho

Dominika J.

anja1

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze