1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Urban Decay stworzył kosmetyki inspirowane "Grą o Tron"

Urban Decay stworzył kosmetyki inspirowane "Grą o Tron"

Ta informacja ucieszy wszystkich fanów najsłynniejszego serialu na świecie. Oczekiwanie na ostatni, ósmy sezon "Gry o Tron" umili nam... marka Urban Decay, która postanowiła z tej okazji wypuścić limitowaną edycję kosmetyków inspirowanych właśnie historią Jona Snowa i Daenerys Targaryen.

Kolekcja znanej i popularnej marki Urban Decay, która słynie ze swoich wysokiej jakości kosmetyków postanowiła uczcić wydarzenie, które nadciąga do nas wielkimi krokami. Już w kwietniu będziemy mogli obejrzeć ostatnie odcinki największej produkcji telewizyjnej, a w międzyczasie zapoznać się z kolekcją "For the Throne". Przypuszczalnie, kolekcja trafi do sklepów tego samego dnia, na który przypada premiera pierwszego odcinka ostatniej serii, czyli 14 kwietnia.

Inspiracją do powstania tej wyjątkowej kolekcji były bohaterki "Gry o Tron" - Daenerys Targaryen, Sansa Stark, Arya Stark i wiele innych. Jak na razie nie do końca wiadomo, jakie kosmetyki znajdą się w limitowanej wersji, ale możemy przypuszczać, że nie zabraknie tam kultowych pozycji Urban Decay - palety cieni do oczu i mocnych szminek.

Na Instagramie marki pojawiły się już pierwsze zajawki kolekcji Urban Decay x Game of Thrones i trzeba przyznać, że naprawdę robią wrażenie. Pierwsze zdjęcie oraz materiał wideo utrzymane w kolorach chłodnej zieleni, turkusu i złota ewidentnie nawiązują do niezwykle bogatej historii rodów z Północy. No cóż - teraz czekamy już nie tylko na telewizyjną premierę!

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze