1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Przegląd najmodniejszych kapeluszy na wiosnę i lato 2019

Przegląd najmodniejszych kapeluszy na wiosnę i lato 2019

fot. Instagram @rosiehw
Zobacz galerię 11 Zdjęć
Nowy sezon to bezapelacyjnie czas słomkowych, zwłaszcza mocno postrzępionych kapeluszy. W tym roku lansowane są przede wszystkim te z niewielkim rondem, takie jak na wybiegach u Marca Jacobsa, Valentino czy Saint Laurenta. Oto przegląd najciekawszych modeli na wiosnę-lato, które znalazłyśmy w sieciówkach i u projektantów.

Nowy sezon to bezapelacyjnie czas słomkowych, zwłaszcza mocno postrzępionych kapeluszy. W tym roku lansowane są przede wszystkim te z niewielkim rondem, takie jak na wybiegach u Marca Jacobsa, Valentino czy Saint Laurenta. Oto przegląd najciekawszych modeli na wiosnę-lato, które znalazłyśmy w sieciówkach.

Słomkowe kapelusze to absolutny trend na lato. Co roku pojawiają się różnego rodzaju wariacje na temat tego dodatku, który coraz częściej pojawia się nie tylko jako jeden z głównych akcesoriów podczas pobytu na plaży, ale także jako główny element miejskiej stylizacji.

W tym roku po ubiegłorocznym szale na kapelusze w rozmiarze XXL, mamy do czynienia z nieco bardziej minimalistycznymi modelami, w tym zwłaszcza tzw. boater hats - kapeluszami kojarzonymi przede wszystkim z takimi, jakie nosili włoscy gondolierzy, rybacy i rolnicy. Teraz króluje na wybiegach m.in. u Chanel i Soni Rykiel.

Niezależnie od tego, gdzie w tym roku "zawędrują" trendy dotyczące słomkowych kapeluszy, zawsze warto mieć w swojej szafie także te kultowe, z dużym rondem. W końcu podczas pierwszych, letnich wyjazdów nie chcemy wyglądać wyłącznie modnie, ale także czuć się komfortowo i wygodnie, a takie modele to przede wszystkim idealna ochrona przed słońcem. Nieważne, z czym je połączysz - twoja stylizacja nabierze charakteru i będzie świetnie harmonizować się z resztą letniego outfitu.

Oprócz słomkowych modeli, dalej w trendach pozostają tzw. czapki rybaczki. Już od dawna niestosowane wyłącznie przez rybaków, ale przede wszystkim używane jako dodatek do stylizacji topowych influencerów i celebrytów. Łączone zwłaszcza z luźnymi, sportowymi ubraniami to stylizacja, która na pewno przykuje uwagę.

 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze