1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Magnetyzujące spojrzenie od Estée Lauder

Jak głębokie i tajemnicze potrafi być kobiece spojrzenie?! Przekonaj się na własnej skórze i sprawdź najnowsza kolekcję cieni od Estée Lauder.

Limitowana edycja kolekcji cieni do powiek Pure Color Gelée Powder Eye Shadows zawiera pierwszy na rynku, „trybrydowy” system, który odmienia oblicze makijażu, mokrego i suchego, zapewniając aplikację i stosowanie, które rewolucjonizuje dzisiejszą klasę cieni do powiek. „Trybrydowa” technologia Prisma Shine™ to połączenie płynu, proszku i żelu, które tworzy futurystycznie sprężystą i plastyczną fakturę, sprawiając, że cień rozprowadza się gładko, jak stopiony metal, nadając powiekom wyjątkowego blasku. Cień zachowuje swoją wyjątkową strukturę i fakturę po nałożeniu suchym lub mokrym pędzelkiem, jest trwały, nie ściera się, nie osypuje i nie gromadzi w załamaniach powiek, zapewniając optymalną trwałość makijażu.

Ta wyjątkowa formuła pozwala uzyskać dwa rodzaje wykończenia: nakładaj na mokro, aby uzyskać mocno metaliczny blask koloru lub na sucho, aby uzyskać delikatnie błyszczące wykończenie. Sześć intensywnych odcieni, Cyber Copper, Cyber Pink, Cyber Lilac, Cyber Silver, Cyber Green oraz Cyber Teal, pozwala stworzyć różnorodne rodzaje makijażu oczu, a dołączony specjalnie zaprojektowany, zapewniający wydajność aplikator z gąbeczką zapewnia wyjątkowy komfort nakładania na mokro i na sucho.

 „Tworząc zdecydowany makijaż oczu, uzyskujemy zmysłowy i seksowny efekt. „Przydymione” oczysą seksowne i figlarne, a ja chciałem dać kobietom możliwość tworzenia różnych wydań takiego makijażu na wszystkie okazje” - zdradza nam  Tom Pecheux, dyrektor kreatywny ds. makijażu marki  Estée Lauder

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze